​رشد بالای 50 درصدی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه تبریز

26 ژوئن 2016 - 10:30 dsfr.ir/bo19b

​رشد بالای 50 درصدی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه تبریز
tabrizdirectory.ir
فرودگاه تبریز

همزمان با شروع سال 1395 رشد 50 درصدی پروازهای داخلی در فرودگاه تبریز صورت گرفت و همچنان این روند ادامه دارد.

به گفته مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی در تابستان امسال شاهد رشد 60 درصدی در پروازهای خارجی فرودگاه تبریز خواهیم بود.

مصطفی صفایی عنوان کرد: همزمان با نوروز 95 میزان پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی تبریز 50 درصد افزایش داشت و کوشیم این میزان را با تنوع مسیر و ایرلاین ها حفظ کنیم.

وی ادامه داد: با هماهنگی هایی که صورت گرفته در تابستان امسال نیز پروازهای بین المللی تبریز 60 درصد رشد خواهد داشت. شرکت هواپیمایی آتا پروازهای تبریز – استانبول خود را روزانه کرده است در حالی که پیش از این تنها پروازهای هواپیمایی ترکیش در این مسیر روزانه بود و آتا تنها دو روز در هفته این پرواز را داشت. همچنین به تازگی پروازهای باکو – تبریز برقرار شده است.

به گفته مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از 15 تیرماه پروازهای شرکت هواپیمایی فلای دبی نیز در فرودگاه بین المللی تبریز نشست و برخاست خواهند داشت.

وی یادآور شد: با ایجاد تنوع مسیر و به کارگیری ایرلاین های مختلف در فرودگاه تبریز علاوه بر ایجاد حق انتخاب برای مسافران، رقابت میان ایرلاین ها هم افزایش یافته است. همچنین با آزادسازی قیمت ها، عرضه بیش از تقاضای مسافران صورت گرفت که در پی آن شاهد شکسته شدن قیمت بلیت ها هستیم، مردم با رجوع به دفاتر آژانس های هواپیمایی قدرت خرید بلیت با بهای گوناگون و برای زمان های مختلف را دارند.

صفایی افزود: اگر عرضه بلیت هواپیما زیاد باشد مسافران می توانند با قیمت مناسب اقدام به خرید بلیت برای مقاصد گوناگون کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1