سفر هوایی به نجف در فرودگاه شهدای ایلام مجاز شد

25 ژوئن 2016 - 17:10 dsfr.ir/kj3n6

سفر هوایی به نجف در فرودگاه شهدای ایلام مجاز شد
forudgahi.com
راه اندازی پروازهای خارجی فرودگاه ایلام بعد از ماه رمضان

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: سفر هوایی به نجف در فرودگاه شهدای ایلام مجاز شد.

مجتبی بیاتی اظهار داشت: از سیزدهم تیرماه سال جاری پروازهای مشهد در فرودگاه شهدای ایلام برقرار می شود.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: قرار است روزانه پروازهای مشهد به وسیله هواپیمایی ماهان در فرودگاه ایلام محقق شود و این به معنای افزایش پروازهای فرودگاه شهدای ایلام است.

وی ادامه داد: با این رویداد تعداد پروازها در مسیرهای تهران و مشهد با شرکت های هواپیمایی آسمان، ماهان و پویا به 60 پرواز در طول هفته می رسد و دست کم نیز در هر پرواز 100 نفر جابه جا می شوند.

بیاتی اضافه کرد: این 60 پرواز به معنای 30 رفت و 30 برگشت خواهد بود و در هر پرواز نیز 100 نفر جابه جا می شوند که در مجموع سه هزار نفر در هفته در فرودگاه شهدای ایلام جابه جا خواهند شد.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام تصریح کرد: قبل از تحقق شرایط جدید و افزایش پروازها تعداد 44 پرواز در فرودگاه شهدای ایلام انجام می شد که در شرایط جدید 16 پرواز به مجموع تعداد پروازهای فرودگاه ایلام افزوده شده است. در حال حاضر میانگین پروازهای روزانه در فرودگاه شهدای ایلام به شش پرواز می رسد که این مهم بیانگر عمق توجه مسؤولان امر به ارائه خدمات به مردم استان ایلام است.

وی ادامه داد: این دستگاه تمام توان خود را صرف ارائه خدمات به مردم کرده و در این زمینه با نیاز سنجی های به عمل آمده برای ارائه خدمات پروازی به مردم توفیقاتی را به دست آورده است. در حال حاضر ایجاد پرواز به استان های داخلی از جمله اردبیل و اصفهان اجرایی و برای نجف در کشور عراق نیز پروازی برقرار خواهد شد.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: با برنامه ریزی ها صورت گرفته پرواز نجف و اردبیل و اصفهان نیز تا پایان امسال در فرودگاه شهدای ایلام برقرار خواهد شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1