پرواز هواپیمایی تایلند به تهران مهرماه برقرار می شود

18 ژوئن 2016 - 11:30 dsfr.ir/hh296

پرواز هواپیمایی تایلند به تهران مهرماه برقرار می شود
airliners.net
یک فروند هواپیمای خطوط هوایی تایلند در آسمان

خطوط هوایی تایلند روز جمعه اعلام کرد در نظر دارد پروازهای بانکوک - تهران این خط هوایی را از مهرماه برقرار کند.

'چارامپورن جوتیکاستیرا' رییس خطوط هوایی تایلند، گفت که این شرکت یک مسیر جدید هوایی به تهران را ماه اکتبر (مهرماه) راه اندازی کرده و یک ماه بعد پرواز به مسکو را در راستای بازسازی این شرکت آغاز می کند.

پروازهای این شرکت هواپیمایی تایلند در حالی به تهران از مهرماه آغاز می شود که پرواز جدید گروه 'ایرآسیا ایکس' از بانکوک به تهران نیز با هفته ای سه پرواز از چهارم تیرماه شروع به کار خواهد کرد.

رییس خطوط هوایی بین المللی تایلند پس از نشست هیات مدیره این شرکت، گفت پروازها این شرکت از اول اکتبر (10 مهرماه) آغاز و در هفته سه پرواز بین بانکوک و پایتخت ایران برقرار می شود.

وی با اشاره به تعداد گردشگران ایرانی که از تایلند دیدن می کنند و 'قدرت خرید بالای آنها'، اظهار امیدواری کرد این شرکت هوایی از این بازار در حال ظهور بهره ببرد.

به نوشته تارنمای 'بانکوک پست'، 'چارامپورن جوتیکاستیرا' مشکلات گذشته این شرکت را مورد اشاره قرار داد و گفت: در حال حاضر زمان شروع و فرصت کسب و کار جدید است.

وی در مورد ظرفیت های تجارت با ایران، گفت که سالانه 250 هزار ایرانی از تایلند دیدن می کنند و تقاضا برای پرواز مستقیم بین بانکوک - تهران وجود دارد.

این در حالی است که 'نادا بوراناسیری' مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی 'ایرآسیا ایکس' اخیرا پیش بینی کرده بود تعداد گردشگران ایرانی که سال جاری میلادی به این کشور جنوب شرق آسیا سفر می کنند به 120 هزار نفر افزایش یابد.

'ویرا روچ پوچ چانارات' وزیر فرهنگ تایلند اردیبهشت ماه گذشته در سفر به تهران، ایران را دروازه ورود تایلند به مبادلات فرهنگی منطقه دانسته بود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1