26 می 2020 - 20:49
مدیر فرودگاه همدان اعلام کرد؛

احداث ترمینال پروازهای زیارتی در فرودگاه همدان

14 ژوئن 2016 - 14:00 dsfr.ir/yq5tv

احداث ترمینال پروازهای زیارتی در فرودگاه همدان
سعید استیری
هواپیما در حال فرود در باند فرودگاه

مدیر فرودگاه همدان از احداث ترمینال پروازهای زیارتی در این فرودگاه خبر داد و عنوان کرد: تاکنون این پروژه 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال برای آن تعیین شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ علی کیخائی از افتتاح روشنایی باند این فرودگاه در هفته دولت امسال خبر داد: پروژه روشنایی باند فرودگاه همدان شامل خرید چراغ ها، کابل ها و تابلوهای روشنایی باند، اجرا و احداث پست روشنایی باند و اجرای سیویل ورک می شود. اعتبار این پروژه 38 میلیارد ریال است که از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تامین شده است.

وی اضافه کرد: این پروژه از دی ماه سال 1394 آغاز شده، اکنون بخش عمده آن به پایان رسیده است و برای هفته دولت آماده بهره برداری می شود.

مدیر فرودگاه همدان عنوان کرد: احداث تکنیکال بلاک و ترمینال پروازهای زیارتی این فرودگاه در قالب یک پروژه در شش هزار و 500 متر مربع است که تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار این پروژه 210 میلیارد ریال تعیین شده است.

طبق گفته وی این پروژه ها به همراه محوطه سازی فرودگاه همدان با اعتبار 21 میلیارد ریال و نوسازی در ورودی این فرودگاه با اعتبار شش میلیارد و 500 میلیون تومان در دست اقدام است که در نیمه دوم امسال به بهره برداری می رسد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1