با پین تا پین، ساده و ارزان سفر کنید

11 ژوئن 2016 - 17:40 dsfr.ir/5s49l

این روزها سفر رفتن به ویژه برای تفریح، تبدیل به کاری همگانی شده و رویه تبلیغات که قبلا ثروتمندان را هدف قرار می داد، اکنون تغییر کرده است.

در بعد جهانی سایت هایی فعال شده اند که امکان سفر برای همه را با هر بنیه اقتصادی فراهم کرده اند. این پتانسیل در کشور ما نیز وجود دارد. هرچند زیرساخت ها هنوز آماده نیست اما برای رسیدن به کلاس جهانی باید اقدام و برنامه ریزی کرد. پین تا پین، سایتی است که برای تحقق این هدف راه اندازی شده است.

پین تا پین خدمات رزرو هتل ارایه می دهد و بیش از پانصد هتل از سراسر ایران را تحت پوشش دارد و برنامه های متنوعی برای ساده کردن پروسه ی سفر ارایه می دهد تا مسافران دسترسی آسانی به هتل ها و مراکز اقامتی داشته باشند.

هتل های تحت پوشش، هتل های تک ستاره تا پنج ستاره، پانسیون ها و خانه های تاریخی اند که طبق ادعای پین تا پین، ارزان تر می توان در آنها اقامت کرد.

علاوه بر امکان رزرو هتل، در این سایت جاذبه های طبیعی و ‏‏تاریخی شهرها و روستاهای دور و نزدیک معرفی و عکس ها و فیلم های اختصاصی ارایه شده است.

پین تا پین، حاصل همکاری شرکتهای ایرانی و آلمانی است که در فاز اول بر رزرواسیون هتل های داخلی‎  تمرکز دارد و رزرو هتل های خارجی، ‏پروازها و تورهای داخلی و خارجی را در برنامه دارد.‏

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 12 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1