همزمان با نخستین هفته تیرماه

پرواز بوشهر - دبی از سرگرفته می شود

11 ژوئن 2016 - 14:00 dsfr.ir/8x0y6

پرواز بوشهر - دبی از سرگرفته می شود
petrophoto.ir
فرودگاه بوشهر

مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر از سرگیری پرواز بوشهر - دبی با همکاری شرکت هواپیمایی کیش ایر از هفته نخست تیرماه امسال خبر داد.

عباس محمدی در گفت و گو با خبرنگار تین نیوز عنوان کرد: پیش از این شرکت هواپیمایی آسمان هفته ای 2 پرواز در فرودگاه بوشهر برقرار کرده بود اما از آذرماه 1394 این پروازها کنسل شد. برای برقراری مجدد این پرواز با ایرلاین های خارجی مذاکره کردیم ولی سازمان هواپیمایی کشوری با آن مخالفت کرد.

وی ادامه داد: با همکاری شرکت هواپیمایی کیش ایر مقرر شد از نخستین هفته تیر ماه 2 پرواز در این مسیر نشست و برخاست داشته باشند. این پروازها روزهای سه شنبه و جمعه برقرار می شود.

مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر در ادامه از استقرار شرکت تارا در فرودگاه بوشهر خبر داد و گفت: این شرکت خصوصی در زمینه هلی کوپتر غیرنظامی فعالیت می کند و وظیفه آن اجرای بخشی از ماموریت های ارگان های غیرنظامی مانند شرکت ملی نفت ایران است. این شرکت پس از ماه مبارک زمضان در این فرودگاه مستقر خواهد شد.

به گفته وی مزیت استقرار این شرکت خصوصی در فرودگاه بوشهر علاوه بر بهره بردن از مباحث اقتصادی و مالی، تنوع در خدمات و فعالیت های فرودگاه بوشهر است. در حقیقت تنوع در خدمات روند توسعه فرودگاه را صعودی کرده و کارکرد فرودگاه تقویت می شود.

محمدی یادآور شد: اکنون فرودگاه بوشهر به فرودگاه های مشهد، تهران، اصفهان، خارک، اهواز و سیری متصل است و هر هفته 77 پرواز برنامه ای در آن صورت می گیرد. همچنین درصورت لزوم پروازهای خارجی موردی به روسیه و کشورهای جنوب شرق آسیا هم در این فرودگاه برقرار می شود.

وی اضافه کرد: در سال گذشته پروازهای بوشهر - عتبات عالیات برقرار بود اما اغلب بوشهری ها ترجیح می دادند که به وسیله جاده به عتبات سفر کنند. بنابراین به دلیل عدم استقبال مناسب این پرواز کنسل شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
9 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1