چگونه هنگام مسافرت خیال مادرتان را راحت کنید!

6 ژوئن 2016 - 16:40 dsfr.ir/c45rz

چگونه هنگام مسافرت خیال مادرتان را راحت کنید!
Jonathan Quinonez
جاناتان در حال ماجراجویی هایش در آسمان

مادرها همواره نگران فرزندان شان هستند، و قطعا بیشتر افراد چنین تجربه ای داشته اند که در مسافرت ها باید مدام با مادرشان تماس گرفته و او را از سالم بودن خودشان مطلع کنند.

یک جهانگرد بلژیکی روشی جالب را برای این کار انتخاب کرده است.

Jonathan Quinonez از بروکسل، 27 سال سن دارد و در مسافرت هایش آرامش خیال مادرش را حتما در نظر می گیرد! او کاری را کرده که بسیاری از افراد دوست دارند انجام دهند. از شغلش استعفا داده و هر چه داشته فروخته و زندگی اش را به مسافرت و جهانگردی می گذارند.

او وقتی وارد کوبا شد دریافت که برقراری ارتباط مستقیم با خانواده اش کار سختی است، بنابراین به جای استفاده از اسکایپ به سراغ اینستاگرام رفت و اکانتی با نام @momimfine را ساخت. سپس هر چند روز یک عکس از خودش، در حالیکه علامتی با نوشته ی "Mom I’m Fine" (مادر، من خوب هستم) را در دست داشت به اشتراک می گذاشت.

او در حالیکه با The LadBible صحبت می کرد گفت: "مادرها همیشه نگران هستند. به خصوص مادر من. بیشتر اوقات کار بسیار پیچیده ایست که بتوانم با او تماس بگیرم. بنابراین تصمیم گرفتم پیام مثبتی را به این شکل ارسال کنم و به او نشان دهم که دنیا جای زیباییست و حال من هم خوب است."

البته خانواده ی او تنها کسانی نیستند که این اکانت را دنبال می کنند، بلکه او حالا بیش از 50 هزار فالوئر دارد. Quinonez امیدوار است که بتواند به سفرهایش ادامه دهد و برای ماجراجویی های آینده اش به دنبال اسپانسر می گردد.

او می گوید: "آرزو دارم بتوانم به سیاحت جهان ادامه دهم، و پیامی مثبت را مخابره کرده و موجب خنده ی آدم ها بشوم. خوشحالم که عکس هایم باعث تشویق افراد برای دیدن جهان شده اند."

البته هر اتفاقی هم که بیفتد او قطعا مادرش را بی خبر نخواهد گذاشت.

 

« دنیای سفر » این نوشته را از « نقدستان » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1