پروازهای خط هوایی عمان در مشهد جایگزین عربستان می شود

6 ژوئن 2016 - 16:00 dsfr.ir/po8e9

پروازهای خط هوایی عمان در مشهد جایگزین عربستان می شود
safiranintairlines.com
یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی عمان

با استقرار خط هوایی عمان در مشهد مقدس پروازهای این ایرلاین جایگزین عربستان سعودی شده و زمینه های برنامه ریزی سفرهای گروهی برای شیعیان را فراهم می کند.

"دبیر انجمن خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی"

مجید فرقانی اظهار داشت: هم اکنون وضعیت مشهد مقدس به لحاظ زائر پذیری بسیار ویژه است زیرا تعداد زیادی از اعراب از مبدأ عربستان سعودی دیگر به این شهر سفر نمی کنند و لذا مشکلات اقتصادی برای بخش های مرتبط با صنعت توریسم به وجود آمده است.

وی تصریح کرد: اما با استقرار دفتر هواپیمایی عمان در مشهد مقدس تعداد زیادی از شیعیان عمانی که قصد سفر به مشهد را دارند می توانند با سرعت بیشتری این اقدام را انجام داده و مشکلات آنها کاهش زیادی می یابد.

دبیر انجمن خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی با بیان اینکه در وضعیت کنونی بیشتر از عمان به مشهد سفر می کنند، خاطرنشان کرد: قرار بر این است که این تعامل در سال های آینده به صورت دو طرفه درآید.

فرقانی با اشاره به اینکه مردم عمان از رفاه بالایی برخوردار هستند، اظهار داشت: این میزان از رفاه سبب می شود که بیشتر درخواست دریافت خدمات مسافرتی در قالب لوکس داشته باشند و لذا به افزایش اشغال هتل های 4 و 5 ستاره کمک می کند.

وی افزود: برنامه ریزی اساسی که در این حوزه انجام شده این است که تورهای گروهی برای مسافران عمانی برنامه ریزی شود که بتواند به آن ها خدمات رسانی داشته و جایگزین اعراب در این بخش شود.

دبیر انجمن خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی بیان کرد: فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نیز در این حوزه کمک دهنده است زیرا بسیاری از زائران قصد 10 و یا 21 روزه می کنند تا بتوانند اعمال مذهبی ویژه این ماه را به جای آورند و لذا ارزآوری بیشتری برای شهر مشهد مقدس در قالب صنعت گردشگری به همراه دارند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری تسنیم » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1