معاون سازمان میراث فرهنگی:

قانون برنامه جامع گردشگری در دست تهیه است

1 ژوئن 2016 - 16:00 dsfr.ir/or7gk

قانون برنامه جامع گردشگری در دست تهیه است
ندا نادی - دنیای سفر
نشست خبری ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر - دوشنبه 16 فروردین ماه 1395

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: قانون برنامه جامع گردشگری در دست تهیه است که پس از تدوین برای تصویب به مجلس دهم ارائه می شود.

مرتضی رحمانی موحد روز سه شنبه در حاشیه اختتامیه نشست مشترک مدیران ستادی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان ها در جمع خبرنگاران افزود: طرح برنامه جامع گردشگری پیش از این به صورت ناقص تهیه و در کشور اجرا شده است.

به گفته وی در این قانون وظایف دستگاه های حمایتی و همکار در راستای توسعه صنعت گردشگری تعریف و مشخص شده است.

وی همچنین اظهار کرد: طرح برنامه جامع گردشگری باید به نحوی تهیه و تکمیل شود که قابل اجرا و عملیاتی باشد و کلیه دستگاه ها موظف به اجرای آن شوند.

وی همچنین بیان کرد: لرستان یکی از استان های قابل توجه برای توسعه گردشگری کشور است چرا که دارای ظرفیت های تاریخی و طبیعی و مردمان دارای روحیه پذیرش گردشگر است و در این راستا سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برنامه های متنوعی در این زمینه را در لرستان دنبال خواهد کرد.

رحمانی موحد گفت: همچنین به منظور معرفی جاذبه های گردشگری کشور عکاس و مستندساز متخصص به کلیه استان ها اعزام شده است و تلاش می شود محصولاتی در قالب کلیپ هایی برای معرفی جاذبه های گردشگری تهیه و تدوین شود.

وی بیان کرد: این محصولات در اختیار استان ها جهت معرفی و تلاش در جهت جذب گردشگر هرچه بیشتر استان ها قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 12 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1