20 مارس 2023 - 20:47

امکان تمدید نمایشگاه صنایع دستی وجود دارد؟

28 می 2016 - 12:00 dsfr.ir/b5136

امکان تمدید نمایشگاه صنایع دستی وجود دارد؟
میثم رودکی - دنیای سفر
نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تهران

کیفیت نمایشگاه صنایع دستی نسبت به سالهای گذشته به مراتب افزایش یافته و بازدیدکنندگان هم علاوه بر بازدید به خرید صنایع دستی مورد علاقه خود می پردازند.

"معاون صنایع دستی"

به گزارش خبرگزاری ایسنا، بهمن نامورمطلق در سومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که در مصلی تهران برپاست، گفت: در صورت موافقت مسئولین مصلی، ساعت بازدید از این نمایشگاه تا ساعت 22 شب تمدید می شود.

وی با اشاره با استقبال بی سابقه مردم از نمایشگاه صنایع دستی تصریح کرد: نمایشگاه صنایع دستی تا ساعت 22 میزبان علاقه مندان است و با توجه به این حجم استقبال با موافقت مسئولین مصلی، این آمادگی وجود دارد که ساعت بازدید از نمایشگاه در روزهای دیگر هم تا ساعت 22 تمدید شود.

نامورمطلق با تاکید بر اینکه امکان تمدید روزهای نمایشگاه وجود ندارد، یادآور شد: کیفیت نمایشگاه صنایع دستی نسبت به سالهای گذشته به مراتب افزایش یافته و بازدیدکنندگان هم در عین بازدید به خرید صنایع دستی مورد علاقه خود می پردازند.

معاون صنایع دستی در بخش دیگری از اظهاراتش مطرح کرد: ما برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای توسعه و رشد صنایع دستی در نظر داریم، در حال حاضر 260 هزار نفر هنرمند و صنعتگر صنایع دستی به طور مستقیم تحت پوشش معاونت صنایع دستی هستند و ما در نظر داریم این تعداد را به یک میلیون نفر برسانیم.

وی همچنین به حمایت و پشتیبانی از کارگاههای تولید کننده صنایع دستی اشاره کرد و گفت: در دو سال گذشته به اندازه تمامی 10 سال گذشته تسهیلات در اختیار هنرمندان، صنعتگران و صاحبان کارگاه های صنایع دستی قرار گرفته است.

نامورمطلق در پایان گفت: دگرگونی در طراحی صنایع دستی یکی دیگر از برنامه های مهم ما در این حوزه است چراکه بخشی از صنایع دستی نیازهای جامعه امروز و جوانان را تامین نمی کند و ما باید به تولید آثاری بپردازیم که پاسخگوی نیازهای انسانی امروزی باشد.

1