18 اکتبر 2019 - 15:27

صدور کارت پرواز اینترنتی برای مسافران شرکت ماهان در فرودگاه قشم

26 می 2016 - 19:00 dsfr.ir/n408e

صدور کارت پرواز اینترنتی برای مسافران شرکت ماهان در فرودگاه قشم
itiran.com
کیوسک های Self Check in در فرودگاه هیوستون

مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم از تعیین صندلی و صدور کارت پرواز اینترنتی ویژه مسافران شرکت هواپیمایی ماهان ایر از طریق این فرودگاه خبر داد.

مجتبی شمس نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: تمام هزینه های مربوط به این خدمات، در فرودگاه بین المللی قشم از طریق خود شرکت یاد شده تامین می شود.

وی ادامه داد: شرکت هواپیمایی ماهان ایر با ایجاد بسترهای نرم افزاری در این فرودگاه، موجب افزایش سطح خدمات و کاهش زمان ایستایی مسافران این شرکت در قشم شده است.

شمس نژاد اضافه کرد: از این پس مسافران جزیره قشم که از طریق این شرکت هواپیمایی قصد سفر به نقاط مختلف کشور دارند، می توانند 24 ساعت تا 90 دقیقه مانده به ساعت پرواز، از طریق درگاه اینترنتی www.mahan.aero نسبت به تعیین صندلی مورد نظر خود و آماده سازی کارت پرواز اقدام کنند.

مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم تاکید کرد: مسافران برای تعیین صندلی خود هرچه زودتر از طریق سایت اعلام شده اقدام کنند، امکان انتخاب جای مورد نظر افزایش می یابد.

به گفته شمس نژاد، فرودگاه بین المللی قشم با ارایه این خدمات در رده سومین فرودگاه کشوری قرار گرفته است که اقدام به صدور کارت پرواز اینترنتی و تعیین صندلی مسافران می کند.

به گزارش ایرنا، هم اینک مسافران هوایی جزیره قشم از طریق 9 مسیر پروازی با 11 ایرلاین در مسیرهای مختلف داخلی و خارجی تردد می کنند.

سفر به قشم در جنوب ایران از طریق هوایی از فرودگاه بین المللی قشم و دریایی از طریق اسکله شهید ذاکری (برای مسافران) و اسکله لافت (جهت انتقال خودرو) امکان پذیر است و در طول سال چندین میلیون مسافر از نقاط مختلف ایران و جهان با هدف استفاده از ظرفیت های گردشگری و اقتصادی، راهی این جزیره می شوند.

به گزارش دنیای سفر؛ پیش از این نیز برای پروازهایی که شرکت هواپیمایی ماهان از فرودگاه کرمان به مقاصد داخل کشور انجام می دهد این امکان فراهم شد تا مسافران به صورت اینترنتی کارت پرواز خود را نیم ساعت پیش از پرواز دریافت کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
10 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1