تور آشناسازی «مادر و کودک با میراث فرهنگی» برگزار شد

25 می 2016 - 16:00 dsfr.ir/4616n

تور آشناسازی «مادر و کودک با میراث فرهنگی» برگزار شد
نوید مشهوری آفاق
برگزاری تور آشناسازی «مادر و کودک با میراث فرهنگی» در تبریز

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری تور آشناسازی با میراث فرهنگی با عنوان «مادر و کودک» با همکاری بخش خصوصی گردشگری همزمان با هفته میراث فرهنگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی احمد حمزه زاده در حاشیه این تور گفت: اقدام خوبی در زمینه آشناسازی نسل جدید با میراث فرهنگی و موزه ها توسط بخش خصوصی گردشگری صورت گرفته است که ما نیز از آن استقبال می کنیم و پیگیر خواهیم بود تا این حرکت فرهنگی ادامه یابد.

وی با اشاره به لزوم ایجاد ارتباط با میراث فرهنگی از دوران کودکی گفت: بر این باوریم که اگر کودکان از سنین خردسالی با ارزش و اهمیت این میراث ارزشمند آشنا شوند نسل آینده ما در پاسداشت آن ها نقش بسیار ارزنده ای ایفا خواهد نمود و لزوم توجه به میراث فرهنگی و داشته های پیشینیان در وجود آن ها نهادینه خواهد شد.

شایان ذکر است این تور که توسط شرکت خدمات مسافرتی آرام گشت برای مادران و فرزندان خردسال آنان طراحی شده بود، صبح امروز 5 خرداد ماه ضمن بازدید از خانه حیدرزاده و موزه سنجش توسط معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی مورد استقبال قرار گرفت و به خردسالان هدایای فرهنگی متناسب با رده سنی آنان نیز اهدا شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1