واگذاری کمپینگ های گردشگری مهران به بخش خصوصی

25 می 2016 - 15:00 dsfr.ir/z52zv

واگذاری کمپینگ های گردشگری مهران به بخش خصوصی
ion.ir
کمپینگ های زائر در شهرستان مهران

مدیر اداره شهرستان مهران از واگذاری کمپینگ های گردشگری این شهرستان به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، جهت واگذاری کمپینگ های شهرستان مهران به بخش خصوصی و محوطه سازی واحدها در شهرداری شهرستان مهران با حضور شهردار، رییس شورای شهر و معاونین و حراست شهردار شهرستان مهران، رییس شرکت توسعه و نماینده حقوقی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام جلسه ای برگزار شد.

"میثم علیزاده" مدیر اداره شهرستان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهران گفت: با توجه به وجود شاخص های امنیت و زیرساخت های مناسب گردشگری مهران، این شهرستان محل مناسبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان مهران در طول سال شاهد ورودی قابل توجهی از گردشگران و زائران عتبات عالیات با توجه به مرز مشترک بودن این شهرستان با کشور عراق است افزود: که همین موضوع نیازمند ارتقای وضعیت اسکان مسافران و زائران است.

مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهران تصریح کرد: واگذاری مناطق نمونه گردشگری مهران به بخش خصوصی برای نگهداری و بهره برداری با رعایت الزامات قانونی انجام خواهد شد.

علیزاده اظهار داشت: در این جلسه مصوب شد که پیمانکار بخش خصوصی با اعتباری به مبلغ 150 میلیون ریال کار محوطه سازی کمپینگ ها را به انجام برساند.

دیدگاه ها

  • علیرضا عليزاده 27 می 2016 - 00:34

    بسیار عالی

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 16 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1