21 نوامبر 2019 - 12:41

عکاس لهستانی: ایران کشوری بزرگ با دیدنی های شگفت انگیز است

23 می 2016 - 12:20 dsfr.ir/270a7

عکاس لهستانی: ایران کشوری بزرگ با دیدنی های شگفت انگیز است
dashti4.ir
کوه نمکی در شهرستان دشتی

عکاس لهستانی در بازدید از مناطق گردشگری شهرستان دشتی استان بوشهر گفت: ایران کشوری بسیار بزرگ با دیدنی های شگفت انگیز و کم نظیر در سطح منطقه و جهان است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، 'دمیل وارگا' روز شنبه در حاشیه این بازدید در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از اینکه به ایران سفر کردم و از مناطق کم نظیر طبیعی، باستانی و تاریخی استان بوشهر و شهرستان دشتی بازدید کردم بسیار خوشحالم.

وی افزود: ایرانیان مردمی مهربان، دوست داشتنی، بسیار مهمان نواز و با فرهنگ و تمدن بسیار بالا هستند.

وارگا افزود: من با شهرستان دشتی و مناطق گردشگری آن از طریق عکس های 'فیلیپ کروچه' عکاس مشهور فرانسوی آشنا شدم و تصمیم گرفتم از مناطق کم نظیر طبیعی این شهرستان از جمله کوه نمک و گنبدهای نمکی دشتی و کلوت های مند بازدید کنم.

عکاس لهستانی تصریح کرد: برای من جای بسیار تعجب است که در منطقه ای با آب و هوای بسیار گرم و خشک و بیابانی این چنین آثار کم نظیر و شگفت انگیز و زیبا طبیعی وجود داشته باشد.

وارگا تاکید کرد: کوه نمک و گنبدهای نمکی شهرستان دشتی از جمله آثاری طبیعی بسیار زیبا، فوق العاده و کم نظیری است که تاکنون در سطح جهان دیده ام و از آنها عکس گرفته ام.

این عکاس لهستانی از مهمان نوازی و راهنمایی اعضای انجمن عکس و فیلم خورموج از جمله علی علی پور، محمد جمشیدی و امیری تقدیر کرد.

وی تصریح کرد: با انتشار این عکس ها سعی خواهم کرد که این مناظر طبیعی، کم نظیر و منحصر به فرد شهرستان دشتی و ایران را به خوبی به جهانیان معرفی کنم.

اثر طبیعی ملی کوه نمک و گنبد های نمکی دشتی در فاصله 135 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

شایان ذکر است، شهرستان دشتی با 80 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر قرار دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1