29 آوریل 2021 - 18:09

پرواز تهران قونیه بزودی آغاز خواهد شد

23 می 2016 - 08:00 dsfr.ir/uj7lx

پرواز تهران قونیه بزودی آغاز خواهد شد
airplane-pictures.net
شرکت هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایر)

با برقراری این پرواز تعداد پروازهای هفتگی ترکیش ایر در ایران به 69 پرواز افزایش خواهد یافت.

مسیر پروازی جدید تهران - قونیه امکان مراودات بیشتر فی مابین دو کشور را میسر می سازد، این پرواز از 10 خرداد ماه جاری از تهران به مقصد قونیه با 2 پرواز در هفته آغاز به کار خواهد کرد.

شرکت هواپیمایی ترکیه به مناسبت بزرگداشت چهل و چهارمین سال فعالیت خود در ایران با گشایش این مقصد جدید همچنان به گسترش شبکه پروازی خود و افزایش سطح همکاری های متقابل می اندیشد.

گفتنی است خطوط هواپیمایی ترکیه با ارایه خدمات پروازی به 115 کشور جهان و بیش از 287 مقصد در سراسر دنیا از نظر گستردگی شبکه پروازی چهارمین خط هوایی دنیا محسوب می شود که پرواز های مستقیم از 7 شهر تهران، تبریز، مشهد، شیراز، اصفهان، اهواز و کرمانشاه نیز از جمله این مقاصد هستند.

در بررسی عمکلکرد خطوط هوایی در ایران اشاره به این نکته ضروری است که خط هوایی ترکیه از جمله شرکای تجاری شرکت های هواپیمایی بوده است که در دوران تحریم در بازار کشورمان فعالانه حضور داشته و برنامه های توسعه خود را پیگیری کرده و ارائه خدمات خود را گسترش داده است.

امروز نیز در دوران پساتحریم و فضای رقابتی صنعت هوانوردی این خط هوایی با تمرکز بر مشابهت های فرهنگی بین دو کشور، سابقه طولانی و مشترک و نیز با تمرکز بر جذابیت های گردشگری کشورمان بر توسعه دامنه فعالیت و رونق صنعت گردشگری تاکید دارد.

1