شیراز شهر خلاق ادبی جهان می شود

18 می 2016 - 13:00 dsfr.ir/v27f4

شیراز شهر خلاق ادبی جهان می شود
ایرنا
تحویل سال نو در آرامگاه حافظ شیرازی

برنامه ریزی ها برای کسب عنوان شهر خلاق ادبی برای شیراز صورت گرفته است و به زودی این شهر عنوان جهانی شهر خلاق را کسب خواهد کرد.

"معاون گردشگری و زیارتی استاندار فارس"

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس؛ شاپور رستمی دیشب که به مناسبت بزرگداشت روز جهانی موزه ها و تقدیر از فعالین حوزه میراث فرهنگی فارس برگزار شد افزود: باید از ظرفیت ها و پتانسیل های در شهر شیراز برای توسعه گردشگری استفاده کنیم.

وی گفت: فارس دارای بیش از 3 هزار و 300 اثر تاریخی طبیعی و هزار و 400 بقاع متبرکه است.

رستمی با بیان اینکه وجود بناهای تاریخی و آب و هوای مطلوب فارس را به استان هدف گردشگری تبدیل کرده است افزود: توسعه بیشتر گردشگری در این استان نیاز به عظم عمومی دارد و باید زیر ساخت های مناسب هر چه سریعتر فراهم شود. هرچند که متولیان حوزه شهری و میراث فرهنگی مقدمات لازم را فراهم کردند اما کافی نیست و باید عظم عمومی صورت گیرد.

معاون گردشگری و امور زیارتی استاندار فارس از صدور ویزای الکترونیک در فرودگاه شیراز خبر داد و گفت: این اقدام یکی از اقدامات مناسب در حوزه زیر ساختی می باشد.

به گفته وی تعاملات فرهنگی و گردشگری با شهرها و کشورهای دیگر نیازمند ایجاد زیر ساخت ها مناسب است که امیدواریم با فراهم شدن زیر ساخت های مناسب شاهد توسعه گردشگری استان باشیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1