هشتمین نمایشگاه بازار سفر در برج میلاد برگزار می شود

16 می 2016 - 15:00 dsfr.ir/z149u

هشتمین نمایشگاه بازار سفر در برج میلاد برگزار می شود
مهر
هشتمین نمایشگاه بازار سفر

هشتمین نمایشگاه بازار سفر (PTM) ویژه برترین های جهانگردی به مدت 3 روز از 5 تا 7 خرداد ماه سال در با حضور شرکت های برترگردشگری در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه گردشگری بازار سفر با هدف معرفی شرکت های فعال در حوزه برندهای گردشگری برای کسب و کارهای مرتبط با این حوزه برگزار می شود.

در این نمایشگاه دفاتر خدمات مسافرتی، هتل ها، مراکز اقامتی و شرکت های فروش تجهیزات سفر و شرکت های بیمه خدمات و محصولات خود را در زمینه سفر ارائه خواهند کرد.

به گفته نفیسه مشعوف مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آمیتیس و برگزارکننده این نمایشگاه، در این دوره فضایی به وجود آمده است تا شرکت های فعال حوزه گردشگری و جهانگردی از قبیل شرکت های هواپیمایی، هتل ها، آژانس های مطرح مسافرتی و برندهای گردشکری بتوانند از پتانسیل های ارتباطی خاص این رویداد بهره ببرند.

وی ادامه داد: همچنین با مشارکت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تلاش برآن بوده تا با بسترسازی بهینه شرایط حضور گسترده فعالان داخلی و خارجی به انجام رسد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آمیتیس تصریح کرد: تا به امروز بیش از 80 درصد فضای نمایشگاهی فستیوال را برندهای معتبر به خود اختصاص داده اند، همچنین علاقمندان به حضور در این رویداد مهم می توانند به آدرس سایت www.ExpoPersia.com مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ستاد برگزاری تماس حاصل کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 14 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1