24 سپتامبر 2023 - 10:44

بازدید جهانگیری و سلطانی فر از نمایشگاه سوغات مشهد

15 می 2016 - 11:00 dsfr.ir/6a81a

بازدید جهانگیری و سلطانی فر از نمایشگاه سوغات مشهد
khorasan.ir
بازدید معاونان رئیس جمهور از نمایشگاه سوغات مشهد

معاون اول رئیس جمهور به همراه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مدیران این استان از نمایشگاه سوغات مشهد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، اسحاق جهانگیری به همراه مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بعد از شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی به همراه علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی از نمایشگاه سوغات در مشهد بازدید به عمل آوردند.

استاندار خراسان رضوی در حاشیه ی این بازدید گفت: به مدد وجود بارگاه منور رضوی، سالانه بیش از 27 میلیون زائر داخلی و خارجی به مشهد سفر می کنند که این مهم باعث شده گردش مالی خرید سوغات قابل توجه باشد.

وی با تاکید بر لزوم ساماندهی سوغات در مشهد، اظهار داشت: آوازه ی صنایع دستی خراسان رضوی و فعالان این عرصه شهرتی ملی و جهانی دارد که بهترین سوغات مشهد و معرف فرهنگ، آداب و سنن این خطه می باشد.

زارع صفت مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و مسئول دبیرخانه سوغات زیارت نیز در حاشیه این مراسم توضیحاتی را در خصوص سوغات، هدیه و صنایع دستی در خراسان رضوی ارائه کرد.

1