سلطانی فر: شایعه‌ برکناری من، کار عده‌ ای بیکار است

10 می 2016 - 10:30 dsfr.ir/496k6

سلطانی فر: شایعه‌ برکناری من، کار عده‌ ای بیکار است
ایسنا
مسعود سلطانی فر

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: عده‌ ای بیکار در سازمان میراث فرهنگی شایعه رفتن من را مطرح می‌ کنند!

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درباره شایعه‌ ای مبنی بر جابه جایی او در کنار تغییرات احتمالی کابینه دولت تدبیر و امید اظهار می‌ کند: عده‌ ای بیکار در سازمان میراث فرهنگی شایعه رفتن من را مطرح می‌ کنند!

به گزارش ایسنا، در حالی احتمال تغییرات کابینه دولت قوت می‌ گیرد که نام مسعود سلطانی‌ فر جزو گزینه‌ های احتمالی در این جابه جایی‌ ها شنیده می‌ شود، اما رییس سازمان میراث فرهنگی رفتن خود را شایعه‌ ای بیش نمی‌ داند.

در طول چند روز گذشته در اخبار منتشر شده سخن از تغییر 5 عضو کابینه دولت یازدهم به میان آمده است، از جمله گفته می‌ شود جدایی مسعود سلطانی‌ فر، معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، محمود گودرزی، وزیر ورزش و امور جوانان، علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش و محمدرضا نعمت‌ زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت قطعی شده است.

این در حالی است که در همین اخبار از رضا صالحی امیری، که هم اکنون ریاست کتابخانه ملی را برعهده دارد و پیش از این نیز از سوی حسن روحانی برای تصدی وزارت ورزش به مجلس معرفی شده است، به عنوان گزینه اصلی ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری یاد می‌ شود.

البته یکی دیگر از کسانی که به عنوان جایگزین احتمالی سلطانی‌فر از او نام برده شده، «علی اصغر مونسان»، رییس منطقه آزاد کیش است. از سویی شنیده می‌شود سلطانی‌فر نیز پس از برکناری به وزارت کشور می‌رود و جای سید حسین هاشمی استاندار تهران را خواهد گرفت.

در حالی این اخبار در محافل سیاسی مطرح می‌شود که درون سازمان میراث فرهنگی نیز خبر رفتن مسعود سلطانی‌ فر دست به دست می چرخد، اما رییس سازمان میراث فرهنگی در حاشیه مراسم تجلیل و اعطای گواهی کیفیت سومین دوره نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در جمع خبرنگاران درباره جابه جایی برخی از اعضای کابینه هیات دولت و شایعه رفتن وی از سازمان میراث فرهنگی گفت: ما یک تعداد بیکار در سازمان داریم که فقط شایعه می‌ سازند. این هم از جنس همان شایعات است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1