مدیر فرودگاه اراک خبر داد:

آغاز پروازهای اراک - استانبول از اول خرداد

10 می 2016 - 11:30 dsfr.ir/2l18d

آغاز پروازهای اراک - استانبول از اول خرداد
arak.airport.ir
فرودگاه اراک

مدیر فرودگاه اراک گفت: پرواز اراک به اردبیل و سپس به استانبول از اول خرداد ماه با همکاری شرکت هواپیمایی ترکیه آغاز می شود.

رحیم حسین نسب گفت: برنامه خدمات پروازهای خارجی از فرودگاه اراک و اتصال خط هوایی اراک، اردبیل، استانبول با همکاری شرکت هواپیمایی ترکیه ای تدوین شده است.

وی اظهار کرد: برای انجام این پرواز شرکت های چارتر کننده اراکی و اردبیلی موافقت خود را اعلام کرده و با دریافت مجوز از سازمان هواپیمایی، نخستین عملیات پروازی این برنامه از خردادماه سال جاری کلید می خورد.

وی اظهار کرد: این خط هوایی با هواپیمای ام برایر 190 با ظرفیت 110 نفر به صورت رفت و برگشت طرح ریزی شده و با حداقل قیمت بلیت موجود در سطح فرودگاه های کشور صورت می گیرد. این پرواز خارجی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته از اراک به اردبیل و سپس استانبول ترکیه انجام می شود.

فرودگاه شهر اراک در 17 کیلومتری شمال این شهر واقع شده که به امکانات سوخت رسانی، گمرگ، ایستگاه آتش نشانی، پارکینگ و سیستم های کمک ناوبری مجهز است.

فرودگاه اراک سال 78 به بهره برداری رسید و نخستین خطوط پروازی مسافری آن از سال 84 با همکاری شرکت های هواپیمایی کشور دایر شد اما به دلیل نواقص فنی در تاسیسات از آن زمان تا کنون به دفعات پروازهای مقطعی را در کارنامه خود داشته است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1