500 تاکسی برای رفت و آمد به شهر آفتاب

8 می 2016 - 16:30 dsfr.ir/1x9l9

500 تاکسی برای رفت و آمد به شهر آفتاب
تین نیوز
ناوگان جدید تاکسیرانی تهران

معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسی رانی شهر تهران از اختصاص حدود 500 تاکسی برای رفت و آمد شهروندان به نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب خبر داد.

مهدی اسماعیل بیگی گفت: تاکسی های این سازمان از 8 مسیر شهروندان را به نمایشگاه کتاب می برند. محل استقرار این تاکسی ها در هشت پایانه شهری با تابلو مشخص و نرخ مصوب برای هر مسیر نیز درج شده است.

اسماعیل بیگی با بیان اینکه برای هریک از این مسیرها حداقل 30 دستگاه تاکسی با کارت ویژه برای اجازه ورود به نمایشگاه در نظر گرفته شده است، گفت: در محل پارکینگ تاکسی ها در شهر آفتاب نیز کانکس مرکز مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی برای رسیدگی به شکایت های شهروندان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: 150 تاکسی تلفنی مجهز به بی سیم و "جی، پی اس" نیز برای استفاده شهروندان در برگشت به نقاط مختلف تهران در نمایشگاه شهر آفتاب مستقر است که بر اساس تاکسی متر هزینه ها محاسبه خواهد شد.

معاون تاکسیرانی شهر تهران اضافه کرد: در صورت تمایل شهروندان امکان ارسال پیامک هزینه مسیرشان با گرفتن شماره مندرج بر روی این تاکسی ها نیز وجود دارد. تلفن 1888 نیز آماده دریافت شکایت شهروندان در زمینه خدمات تاکسیرانی است.

اسماعیل بیگی افزود: 100 دستگاه ون و 10 دستگاه اتوبوس برای جابجایی شهروندان از محل پارکینگ خودروهای شخصی تا نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شده است.

وی از همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی در انتقال بازدیدکنندگان که بیش از حد انتظار استقبال کرده اند به نمایشگاه کتاب قدردانی کرد و گفت: روز جمعه 150 هزار شهروند در مسیر پارکینگ تا نمایشگاه کتاب و بالعکس جابجا شده اند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری صدا و سیما » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1