در سال 1394؛

مجوز 84 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو شد

8 می 2016 - 11:30 dsfr.ir/rq7y5

مجوز 84 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو شد
cao.ir
سازمان هواپیمایی کشوری

رعایت نکردن قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری موجب لغو مجوز 84 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سال گذشته شد.

"مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری"

به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده اظهار داشت: وظایف و نوع عملکرد دفاتر خدمات مسافرت هوایی از نظر ارتباط مستقیم با مردم بسیار حساس و خدمات شایسته این بخش و سرویس دهی به مردم بویژه در ایام پیک پروازی بسیار پراهمیت است.

وی با اشاره به لغو مجوز 84 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سال گذشته، تصریح کرد: تمدید نکردن ضمانت نامه، توجه نکردن به اخطارهای سازمان هواپیمایی کشوری و عدم احراز شرایط راه اندازی پس از مدت تعیین شده، از جمله دلایل تعلیق تعدادی از این دفاتر بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: سال گذشته بازرسی های مستمر و موردی کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت های هواپیمایی و موسسه های هوانوردی از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و شهرستان ها، منجر به تعلیق 321 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سطح کشور شد.

به گفته این مقام مسئول، در این موارد نیز حضور نداشتن مدیرعامل و مدیرفنی، تغییر مکان بدون تایید سازمان هواپیمایی کشوری، گرانفروشی به مسافران و صدور بلیت No record (بدون اختصاص صندلی) از جمله موارد تعلیق این دفاتر بوده است.

به گزارش ایرنا، سازمان هواپیمایی کشوری در 11 ماهه سال 1393 نیز تعداد 102 مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی را به حالت تعلیق در آورده بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1