سر دبیر مجله «گارلند» روش های تجارت صنایع دستی را آموزش می دهد

3 می 2016 - 13:30 dsfr.ir/jd2es

سر دبیر مجله «گارلند» روش های تجارت صنایع دستی را آموزش می دهد
bayanbox.ir
صنایع دستی

کارگاه آموزشی توسعه صنایع دستی رئیس منطقه ‌ای شورای جهانی صنایع دستی آسیا – اقیانوسیه با محوریت دست ‌یابی به بازارهای داخلی و خارجی جدید در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌ شود.

به گزارش ایسنا، ‌کارگاه آموزشی توسعه صنایع دستی با محوریت دست یابی به بازارهای داخلی و خارجی جدید با حضور پروفسور کوین مورای، رئیس منطقه‌ای شورای جهانی صنایع دستی آسیا – اقیانوسیه و سر دبیر مجله «گارلند» و دانشنامه آنلاین صنایع دستی در منطقه آسیا – اقیانوسیه و مدرس دانشگاه ملبورن استرالیا با هدف آشنا کردن شرکت ‌کنندگان با مبانی و اصول توسعه صنایع دستی و بررسی بازارهای داخلی و خارجی جدید برگزار می ‌شود.

بنا بر این گزارش، این برنامه آموزشی موجب می‌شود تا شرکت کنندگان بتوانند با کمک مطالب علمی و راهنماهای عملی ارائه شده در این کارگاه،‌ ارزش‌گذاری محصولات خود را برای بازارهای داخلی و خارجی انجام دهند.

در این بخش، تلاش می‌شود با کمک راهبردهای یادگیری مشارکتی، گروه هدف برای رسیدن به اهداف آموزشی هدایت شوند.

گروه هدف اختصاصی در این برنامه آموزشی، هنرمندان و صنعتگران عضو شورای جهانی صنایع دستی هستند ولی با توجه به اهمیت نقش آموزش در فعالیت ‌های سایر کارشناسان معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی، محتوای آن می ‌تواند برای گروه‌های مختلف کارشناسی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

عناوین و مباحث مورد بحث و آموزش در این کارگاه آموزشی شامل انواع بازار صنایع دستی، روش ‌های تجارت خارجی، کمیسیون‌ های مرتبط با صنایع دستی، لیبل سازی و تعریف لوگو، ارائه الگوهای خرید و فروش الکترونیکی دو کشور آمریکا و هند، کدهای QR و روش‌های ارزش ‌گذاری به محصولات صنایع دستی است.

این کارگاه در دو روز متوالی ( 16 و 17 اردیبهشت ماه 95 ) برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در هر روز حداقل شش ساعت ( از ساعت 10 تا 16 بعد از ظهر ) در کارگاه حضور دارند. همچنین این کارگاه متشکل از جلسات عمومی و کار گروهی است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
13 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1