13 دسامبر 2019 - 11:05

دعوت از هتل سازان جمهوری آذربایجان برای سرمایه گذاری در ایران

28 آوریل 2016 - 15:00 dsfr.ir/xu8q1

دعوت از هتل سازان جمهوری آذربایجان برای سرمایه گذاری در ایران
اینستاگرام مسعود سلطانی فر
مسعود سلطانی فر در هفتمین همایش جهانی اتحادیه تمدن های سازمان ملل متحد در آذربایجان

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سرمایه گذاران جمهوری آذربایجان را دعوت کرد تا با توجه به فضا و شرایط مساعد ایجاد شده، در بخش هتل سازی ایران مشغول به فعالیت شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دیدار سلطانی فر و ابوالفضل گارایف در حاشیه هفتمین همایش جهانی اتحادیه تمدن های سازمان ملل متحد در باكو انجام شد.

معاون رئیس جمهور اراده هر دو دولت را در توسعه روابط دو جانبه، محکم ارزیابی کرد. وی اظهار کرد: «همکاری های گردشگری ایران و آذربایجان باید افزایش یابد و میزان سفرهای متقابل رشد کند.»

سلطانی فر این همكاری را از لحاظ ایجاد شرایط لازم برای شناخت هر چه بیشتر مردم دو كشور از یكدیگر اثرگذار دانست.

مسعود سلطانی فر همچنین در دیدار با همتای آذربایجانی خود خواستار تسهیل صدور روادید بین دو کشور و برگزاری هفته های فرهنگی برای افزایش مناسبات گردشگری دو جانبه شد.

در این دیدار همچنین بر برگزاری تورهای تلفیقی و افزایش مبادلات صنایع دستی بین دو کشور تاکید شد. ضمن آنکه دو طرف، همکاری در زمینه مرمت و حفظ آثار تاریخی عراق و سوریه را ضروری دانستند.

در ادامه این ملاقات، وزرای گردشگری ایران و آذربایجان با اشاره به توسعه همکاری ها در زمینه میراث فرهنگی و گردشگری، افزایش مبادلات صنایع دستی را هدف گذاری کردند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 11 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1