18 اکتبر 2019 - 15:15

ارائه تخفیف و هدیه به گردشگران در کیش

27 آوریل 2016 - 08:40 dsfr.ir/1z34c

جشنواره تابستانی کیش

برنامه ریزی هایی برای گردشگران انجام شده است اما مهمترین بخش برنامه ریزی ها باید بر ایجاد انگیزه برای جذب گردشگران متمركز شود.

"مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش"

به گزارش سازمان منطقه آزاد کیش، علی اصغر مونسان در نخستین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش که با حضور معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و روسای جوامع بازاریان و هتلداران برگزارشد گفت: ارائه تخفیف های مختلف در بخش های مختلف مانند بازارها و هتل ها، تسهیل شرایط سفر و اهدای هدایای ارزشمند از جمله اقداماتی است که می توانند انگیزه های سفر به کیش را افزایش دهند.

وی با اشاره به افزایش 60 درصدی امکانات ناوگان هواپیمایی کیش و اعلام آمادگی 51 شهر برای برقراری پرواز به کیش اظهار داشت: علاوه بر هواپیمایی کیش دیگر شرکت های هواپیمایی نیز در تابستان امسال باید با ارائه خدمات با نرخ مناسب در رونق بیشتر گردشگری همکاری کنند.

در این جلسه معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به ارائه گزارشی از برنامه های پیش بینی شده برای نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش پرداخت.

بنا بر تاکید مدیرعامل سازمان مقرر شد در نشست دوم هر یک از معاونت ها برنامه های خود را برای جشنواره تابستانی 95 اعلام کنند.

همچنین بحث و تبادل نظر در خصوص همکاری بازارها و هتل ها با ارائه تخفیف های ویژه از دیگر بخش های این جلسه بود.

نوزدهمین جشنواره تابستانی از 18 تیر تا 30 شهریور ماه در جزیره کیش برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1