با حضور معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور؛

نمایشگاه آثار منتخب نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی افتتاح می شود

24 آوریل 2016 - 12:20 dsfr.ir/yg3k8

نمایشگاه آثار منتخب نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی افتتاح می شود
عباس حیدری
نشان ملی مرغوبیت برای صنایع دستی بوشهر

مراسم افتتاحیه نمایشگاه آثار منتخب سومین برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی برگزار می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ سال گذشته سومین دوره اعطای نشان ملی در 6 منطقه کشور برگزار شد که در این میان 1140 اثر موفق به دریافت نشان شدند که در راستای ایجاد زمینه های ترویجی با موافقت معاونت صنایع دستی کشور و تصویب شورای مدیران تصمیم برآن شد تا نمایشگاهی از این آثار نیز به مناسبت هفته جهانی صنایع دستی برگزار شود.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، سیدعبدالمجید شریف زاده مدیر موزه ملی فرش ایران، مدیران ستادی و جمعی از هنرمندان و فرهیختگان فردا 6 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح در موزه ملی فرش برگزار می شود.

این نمایشگاه با همکاری صمیمانه مدیریت موزه ملی فرش دکتر سیدعبدالمجید شریف زاده در موزه ملی فرش ایران که محل مناسب و مقارنی برای برگزاری این نمایشگاه است برگزار می شود. در این نمایشگاه تخصصی آثار صنایع دستی در تمامی زمینه های هنرهای دستی که موفق به دریافت نشان ملی شده اند به نمایش گذاشته می شوند که محتوایی ترویجی در حوزه صنایع دستی دارد.

همچنین، پیش از اختتامیه این نمایشگاه در روز 20 اردیبهشت ماه مراسم تجلیل از برگزیدگان نشان ملی نیز برگزار می شود که در آن از 3 استان که نسبت عملکرد به سال گذشته خود به رشد جهشی قابل توجهی دست یافته اند تقدیر و تشکر می شود.

علاقمندان می توانند از 6 تا 21 اردیبهشت ماه با مراجعه به آدرس تهران، خیابان کارگر شمالی، تقاطع خیابان شهید فاطمی، موزه ملی فرش ایران از ساعت 9 صبح تا 19 عصراز این نمایشگاه دیدن کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1