28 فوریه 2020 - 08:07

جستجو در گوگل یک توریست را به اسکواش اصفهان رساند

19 آوریل 2016 - 16:20 dsfr.ir/6f42w

جستجو در گوگل یک توریست را به اسکواش اصفهان رساند
همگردی
اصفهان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگران ورودی ایران

از دوستان ایرانیم که در اسکواش با آن‌ ها آشنا شدم دعوت کردم به آمریکا و شهر"سیاتل" بیایند و به‌طور قطع از این سفر خوشحال خواهم شد همان‌ طور که من در ایران اقامت خوبی داشتم شما نیز در آمریکا روزهای خوبی را سپری می‌ کنید.

توریست زن آمریکایی که به صورت حرفه‌ای در ورزش اسکواش فعال است در خصوص نحوه آشنایی‌ اش با اسکواش اصفهان گفت: به دلیل علاقه زیادی که به این رشته دارم در گوگل، اسکواش اصفهان را جستجو کردم و شماره تماسی پیدا کردم که متأسفانه به‌ جایی نرسید، اما دیدم که باشگاه فولادماهان نیز فعال است و با کمک مسئولان هتل با این باشگاه ارتباط برقرار کردم.

"ماریسا اولسن" که به همراه گروهی چند نفره برای گردش به ایران و اصفهان آمده‌ است در گفت‌ و گو با ایسنا اظهار کرد: این نخستین سفرم به ایران است و امیدوارم باز هم این سفر تکرار شود. اصفهان شهر بسیار زیبایی است. روزهای بسیار خوبی را در اصفهان گذرانده‌ ام، مردم بسیار مهربان و مهمان نوازی دارد همه‌جا با برخوردهای بسیار خوب و لبخند مواجه شدم.

سفر به اصفهان را همیشه به خاطر خواهم سپرد

وی افزود: تمامی آثار تاریخی اصفهان را دیده‌ ام از هتل و باغ‌ ها تا مساجد بسیار زیبا و کلیسا؛ قرار است به همراه تور به ابیانه، کاشان و نطنز نیز سفر کنم و آخر هفته نیز به آمریکا باز می‌ گردم. همیشه در مورد این سفر و مهمان نوازی مردم به خوبی یاد خواهم کرد، از دوستان ایرانیم که در اسکواش با آن‌ ها آشنا شدم دعوت کردم به آمریکا و شهر"سیاتل" بیایند و به‌طور قطع از این سفر خوشحال خواهم شد همان‌ طور که من در ایران اقامت خوبی داشتم شما نیز در آمریکا روزهای خوبی را سپری می‌ کنید.

اسکواش بازان اصفهانی انگیزه بالایی دارند

این توریست زن آمریکایی اظهار کرد: خیلی خوشحالم که با زنان ورزشکار اصفهان که در رشته اسکواش فعال هستند آشنا شدم، من از طریق جستجو در گوگل به اسکواش اصفهان رسیدم و چون به نتیجه نرسیدم بعد از آن فهمیدیم که باشگاهی به نام فولاد ماهان نیز در این رشته فعال است و به واسطه مسئولان این باشگاه توانستم ساعاتی را در کنار آن‌ها به تمرین و بازی بپردازم. بازیکنان بسیار جوان و با انگیزه‌ ای هستند، امیدوارم با حضور در مسابقات و تورنمنت‌ های مختلف، روزی خبرهای خوبی در مورد آن‌ ها بشنوم.

"اولسن" که دارنده مدال طلای مسابقات "ورد مستر" ایتالیا بالای 70 سال است، گفت: من از 16 سالگی به تنیس پرداختم، بعد از آن در سن 37 سالگی به اسکواش علاقه‌ مند شدم و هم اکنون در هر دو رشته فعال هستم. ضمن اینکه دخترم از بازیکنان بسیار مطرح در تنیس است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1