28 فوریه 2020 - 09:04
رییس قطار مجارستانی عقاب طلایی:

عملکرد حرفه ای کادر راه آهن ایران در قبال قطار عقاب طلایی

14 آوریل 2016 - 14:30 dsfr.ir/sp9lw

عملکرد حرفه ای کادر راه آهن ایران در قبال قطار عقاب طلایی
ایرنا
گردشگران اروپایی قطار گردشگری در ایستگاه راه آهن

عملکرد حرفه ای کادر راه آهن ایران در قبال قطار عقاب طلایی / سیر مطلوب عقاب طلایی به دلیل کیفیت مناسب شبکه ریلی ایران بود / مسیر ریلی ایران دارای تنوع آب و هوایی است.

"رییس قطار گردشگری عقاب طلایی"

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کادر قطار گردشگری عقاب طلایی همگی اهل کشور مجارستان بودند و این کادر دارای نیروهای متخصص در بخش های پذیرایی، مهمانداری و خدمه بود که سفر به کشورهای مختلف را در تجربه کاری خود داشتند.

گردشگران خارجی قطار عقاب طلایی یکی از دلایل مفرح بودن سفر خود را ارائه خدمات مناسب درون قطار عنوان و اذعان کردند که خدمه قطار با خدماتی مناسبی که ارائه کردند اجازه ندادند به مسافران احساس خستگی دست دهد و به طور کلی گردشگران خارجی از عملکرد تیم مهماندار به سرپرستی رییس قطار ابراز رضایت کردند.

خانم مارسلا رییس قطار گردشگری عقاب طلایی کیفیت شبکه ریلی ایران را بسیار مناسب ارزیابی و اظهار کرد: قطاری که من مسئولیت آن را به عهده داشتم در طول مسیر شبکه ریلی ایران بدون هیچ گونه مشکلی سیر داشت و  قطار توانست با سرعت مناسب سیر کند.

مارسلا با بیان این توضیح که کادر قطار عقاب طلایی همگی متعلق به کشور مجارستان بودند و کادری آموزش دیده و حرفه ای هستند، افزود: قطعا یکی از اصلی ترین دلایل استقبال مردم از قطار ارائه خدمات مناسب به مسافران خواهد بود که این خدمات ابتدا باید در کیفیت و سپس در کادر فعال در بخش های مختلف نظافتی، مهمانداری و آشپزی قطار باشد تا مسافران نسبت به سفرهای بیش تر با قطار ترغیب شوند.

وی افزود: مدت سفر ریلی از مجارستان به شهرهای مختلف ایران دو هفته به طول انجامید ولی در این مدت کادر قطار به هیچ عنوان احساس خستگی نکرد و از سفر به ایران لذت برد.

مارسلا یکی از دلایل خسته کننده نبودن مسیر ریلی ایران را تنوع آب و هوایی و عبور قطار از پل ها و تونل های در مسیر دانست و گفت: این مسیر هم از نظر کیفی و هم از نظر بصری برای مسافران جذاب است چرا که شرایط مختلف آب و هوایی را در طول سیر خود تجربه می کند.

وی با تأکید بر اینکه نیروهای ریلی فعال در راه آهن ایران نیز بسیار حرفه ای بودند و این باعث شد ما بتوانیم ارتباط خوبی با آن ها در طول این سیر قطار برقرار کنیم، گفت: ما هماهنگی مطلوبی با مسئولان فنی راه آهن در طول مسیرهای مختلف داشتیم و حتی در مواجهه با کادر فنی راه آهن ایران چیزهای جدیدی آموختیم.

رییس قطار مجارستانی عقاب طلایی مردم ایران را مردمی مهربان توصیف و اظهار کرد: در طول این سفر مردم ایران به شکل های مختلف بسیار به ما لطف داشتند و ما از برخورد با آن ها احساس لذت می کردیم.

قطار عقاب طلایی پس از حضور یک هفته ای در ایران بدون سرنشین و با کادر خدمه خود تهران را به مقصد تبریز ترک کرد و در تاریخ 24 فروردین ماه از مرز رازی ایران خارج و وارد کشور ترکیه شد سپس این قطار از ترکیه راهی مجارستان مقصد اصلی خود شد.

گردشگران خارجی این قطار نیز در روز پایان سفر ریلی خود، بعد از اینکه وارد ایستگاه راه آهن تهران شدند و پس از اقامتی دو روزه در شهر تهران با هواپیما تهران را ترک خواهند کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1