مدیر ملی ستاد مقابله با پدیده گرد و غبار:

حذف بودجه مقابله با گرد و غبار قطعی نیست

13 آوریل 2016 - 13:20 dsfr.ir/vx01f

حذف بودجه مقابله با گرد و غبار قطعی نیست
ahvaz.info
گردوغبار در اهواز

انتظار این است از طریق ارتقای سطح بودجه و اصلاح ساختار آن عنایت ویژه‌ ای به موضوع مقابله با پدیده گرد و غبار شود.

مدیر ملی ستاد مقابله با پدیده گرد و غبار سازمان حفاظت محیط زیست حذف ردیف بودجه‌ ای مقابله با گرد و غبار در بودجه سال 95 را قطعی ندانست و گفت: برای احیاء و برگرداندن این ردیف بودجه‌ ای همه تلاش خود را می کنیم.

ضیاءالدین شجاعی در گفت‌ و‌ گو با  ایسنا، در مورد اینکه دولت اعتبار مقابله با ریزگردها را در لایحه بودجه 95 حذف کرده است، گفت: این حذف قطعی نیست و تلاش می‌ کنیم که این ردیف بودجه‌ ای به بوجه سال 95 برگردد.

وی با بیان اینکه سازمان حفاظت محیط زیست نقش هماهنگ‌ کننده دستگاه‌ ها را به عهده دارد، اظهار کرد: با ردیف بودجه‌ ای مربوط به مقابله با گرد و غبار در کمسیون برنامه و بودجه مخالفت شده ولی هنوز این حذف قطعی نیست و تلاش می‌ کنیم آن را احیاء کنیم و امیدواریم بتوانیم پیشنهاد این ردیف بودجه‌ ای لحاظ شود.

مدیر ملی ستاد مقابله با پدیده گرد و غبار سازمان حفاظت محیط زیست افزود: انتظار این است که از طریق ارتقای سطح بودجه و اصلاح ساختار آن عنایت ویژه‌ ای به موضوع مقابله با پدیده گرد و غبار شود؛ پیشنهادات در این زمینه به دولت داده شده است و امیدواریم با اختصاص بودجه، بتوانیم دستگاه‌ هایی را که کاهش ریزگردها جزو وظایف قانونی آن ها است را مورد حمایت قرار دهیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1