23 ژانویه 2020 - 02:01

شمارش معکوس برای آغاز هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان

13 آوریل 2016 - 11:20 dsfr.ir/qw7pb

شمارش معکوس برای آغاز هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان
tourismexpo.ir
پوستر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری اصفهان

هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته از 28 تا 31 اردیبهشت ماه سال 95 در جوار پل تاریخی شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان؛ با توجه به برگزاری موفق این نمایشگاه در سال گذشته که پس از چندین سال وقفه در اصفهان، قطب گردشگری ایران برگزار شد، برنامه ریزی های لازم برای برگزاری دور بعدی این نمایشگاه در اردیبهشت ماه 95 صورت گرفت تا بار دیگر فعالان صنعت گردشگری، صنایع دستی، میراث فرهنگی و زیرگروه های وابسته به آن در بخش های مختلف بتوانند دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در فضایی تخصصی به نمایش بگذارند.

این نمایشگاه با هدف توسعه بازار گردشگری، رونق بخشی به این صنعت پاک و غیرآلاینده و افزایش سهم کشور در بازار جهانی گردشگری با افزایش توان داخلی برگزار خواهد شد.

انتخاب زمان برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت ماه که فصل اوج گردشگری داخلی و خارجی در شهر اصفهان است، در موفقیت این نمایشگاه و بازدهی هر چه بیش تر آن مؤثر خواهد بود.

متقاضیان این نمایشگاه از جمله دفاتر خدمات مسافرتی، آژانس ها و هتل ها، ارایه دهندگان خدمات مربوط به هتلداری نظیر خودروهای تشریفاتی و تجهیزات نظافت هتل، ارایه دهندگان خوراک های سنتی و محلی، انواع صنایع دستی، نشریات تخصصی حوزه گردشگری، انجمن ها، شرکت های هواپیمایی، خطوط هوایی، شرکت های سرمایه گذاری حوزه گردشگری، مراکز توریسم درمانی، مراکز اقامتی ویژه، ارایه دهندگان ماشین های ویژه کاروان های گردشگری، فعالان زیرگروه های خطوط هوایی، آژانس ها، هتل ها، شرکت های سرمایه گذاری گردشگری، انجمن ها، اتحادیه ها و مؤسسات آموزشی مرتبط و زیرگروه توریسم درمانی، توریسم ورزشی و توریسم هوایی می توانند در این نمایشگاه مشارکت داشته باشند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1