آمار هشدار دهنده رانندگی در حال مستی

13 آوریل 2016 - 10:10 dsfr.ir/8u8b8

آمار پرونده های رانندگی در حین مستی اعلام شد

دادستان تهران آمار پرونده های رانندگی در حال مستی در شهر تهران در سال 94 را 2900 فقره اعلام کرد و این آمار را هشدار دهنده خواند.

نخستین جلسه ی شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع «سیاست ها و برنامه های دادسرای تهران»، به ریاست دکتر عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران برگزار شد.

عباس جعفری دولت آبادی مهم ترین دستاورد قضایی سال گذشته را اجرای قانون آیین دادرسی کیفری جدید اعلام کرد که تحولی بزرگ در رسیدگی های کیفری محسوب می شود.

جعفری دولت آبادی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص مصونیت فرهنگی، تاکید کرد که این موضوع باید مورد توجه مسئولان در برنامه ریزی های سال جاری قرار گیرد و در توجه دادستانی تهران به این موضوع اظهار داشت: طی بازدیدهایی که از دو دادسراهای ارشاد و راهور انجام شد، با آمار قابل توجه رانندگی حین مستی و شرب خمر مواجه بودیم که نیازمند تحلیل، بررسی و اتخاذ تدابیر مناسب است.

وی آمار پرونده های رانندگی در حال مستی در شهر تهران در سال 1394 را دو هزار 900 فقره اعلام کرد و ضمن این که این آمار را هشدار دهنده خواند، از سرپرستان نواحی خواست ضمن اتخاذ تدابیر مدیریتی همراه با برنامه ریزی، در مقابله با این گونه جرایم اقدام نمایند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
11 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1