مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران خبر داد

راه اندازی "کال سنتر" تاکسی تا پایان خرداد

11 آوریل 2016 - 13:20 dsfr.ir/tt0n5

راه اندازی "کال سنتر" تاکسی تا پایان خرداد
teckinfo.com
نصب «کال سنتر» در تاکسی ها، مدیریت هوشمند سفر را در پی دارد و از تخلفات تاکسیرانان جلوگیری خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از راه اندازی سامانه «کال سنتر» در تاکسیرانی پایتخت تا پایان بهار امسال خبر داد.

میثم مظفر با بیان اینکه در سال 95 بحث راه اندازی «کال سنتر» واحد شبکه تاکسیرانی تهران را با جدیت دنبال می کنیم، گفت: به دنبال آن هستیم که عرضه و تقاضای سفر را به صورت سیستماتیک و هوشمند در شهر تهران و در ناوگان تاکسیرانی مدیریت کنیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه «کال سنتر» تاکسیرانی از طریق اپلیکیشن موبایل فعالیت کرده و بر اساس آن نزدیک ترین تاکسی را به نزدیک ترین مسافری که تقاضای تاکسی دارد وصل می کنیم، اظهار کرد: براین اساس سعی داریم عرضه و تقاضای سفر را به صورت هوشمند مدیریت کنیم و این در حالی است که در همه جای دنیا در حوزه تاکسیرانی اپیلیکیشن هایی وجود دارد که ما برای طراحی «کال سنتر» پایتخت، بیش از اپیلیکیشن و «کال سنتر» تاکسیرانی 7 کشور را مطالعه کرده ایم.

مظفر با بیان اینکه مطالعه طراحی پایتخت یک سال و نیم طول کشیده است، گفت: در نهایت در پایان سال 94 موفق شدیم مناقصه «کال سنتر» تاکسیرانی تهران را برگزار کرده و امیدواریم در خردادماه امسال پروژه «کال سنتر» اجرایی شود.

وی در تشریح پروژه «کال سنتر» ادامه داد: این کال سنتر شامل اپیلیکیشن موبایلی است که در سیستم های سخت افزاری و موبایل رانندگان تاکسی تلفنی و گردشی نصب می شود و خودشان در حقیقت می توانند مسافران را شناسایی و جذب کنند. از طرف دیگر مسافر نیز می تواند راننده تاکسی، پلاک راننده، اسم راننده، موقعیت جغرافیایی و فاصله تاکسی را تا محل حضور خود به صورت آنلاین و بر روی صفحه تلفن همراه خود بببیند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه در مرحله دوم تماس های متمرکزی به سامانه «کال سنتر» خواهیم داشت، افزود: براین اساس اپراتورها در سامانه «کال سنتر» به صورت شبانه روزی نسبت به پاسخ دهی فراخوان تاکسی اقدام می کنند به گونه ای که شهروندان نیاز به تاکسی دربستی داشته باشند، می توانند به صورت شبانه روزی با این مرکز و «کال سنتر» تاکسیرانی شهر تهران تماس گیرند و اپراتورها با توجه به موقعیت فرد تماس گیرنده، نزدیک ترین تاکسی را به صورت آنلاین مشاهده و به فرد تماس گیرنده ارجاع دهند.

مظفر با بیان اینکه در نظر داریم یک شماره 4 رقمی برای «کال سنتر» پایتخت در نظر بگیریم، گفت: پروژه «کال سنتر» تحول بزرگی در تاکسیرانی خواهد بود و امیدواریم بتوانیم تا پایان خردادماه امسال، آن را در شهر تهران اجرایی کنیم.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1