تهران میزبان بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی خاورمیانه

11 آوریل 2016 - 11:00 dsfr.ir/ta03s

تهران میزبان بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی خاورمیانه
تین نیوز
پوستر چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته

چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته که بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی منطقه خاورمیانه محسوب می شود، 26 تا 29 اردیبهشت ماه در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش تین نیوز این نمایشگاه با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ وزارت راه و شهرسازی، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، انجمن صنایع ریلی ایران، انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل و سایر انجمن ها و اتحادیه های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

هم زمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی همایش بین المللی (ریل- نفت- بندر) و کنفرانس قطارهای پرسرعت ژاپن هم در تهران برگزار خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته از سوی شرکت نمایشگاهی میلاد نور و در فضائی بالغ بر 30هزار متر مربع برگزار می شود و تا کنون حضور بیش از 300 شرکت داخلی و100 شرکت خارجی در آن قطعی شده است و پیش بینی می شود این تعداد در روزهای آینده افزایش یابد.

علی محتشم امیری دبیر برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت: آلمان، انگلستان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، چین، فلاند، بنگلادش، بلژیک، جمهوری چک، روسیه، اکراین، استرالیا، لهستان، بلغارستان، سوئد کشورهائی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند و در کنار شرکت های داخلی، نوین ترین تولیدات، تجهیزات و خدمات حوزه حمل و نقل ریلی را ارئه می کنند.

وی اضافه کرد: تعداد شرکت های خارجی مشارکت کننده در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته نسبت به سال گذشته 400 درصد افزایش یافته است، شرکت های داخلی هم امسال با رشدی 200 درصدی در نمایشگاه حضور یافته اند.

محتشم امیری در ادامه خاطرنشان کرد: حضور و بازدید چند هیات تجاری و صنعتی و تخصصی خارجی و همچنین برگزاری هشت کارگاه و نشست تخصصی و آموزشی نیز برخی از برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

دبیر برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت: در این نمایشگاه انواع صنایع و خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری، برون شهری و بخش باری، انواع واگن ها، واگن های نیرومحرکه، واگن مولد، واگن مانوری، لکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر ونگهداری و خدمات بیمه ای، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

محتشم امیری افزود: اطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی صنعت حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته، ارتقاء تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید و صادرات، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان، برخی از اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ایران است.

محتشم امیری به اهمیت برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ایران اشاره کرد و گفت: بسیاری از کارشناسان صنعت حمل و نقل ریلی معتقدند برگزاری این نمایشگاه می تواند تحولی نوین در بخش های مختلف صنعت ریلی کشور که صنعتی زیربنایی است، ایجاد کند.

بر اساس توافق صورت گرفته با انجمن های صنفی، صنایع ریلی و اتحادیه قطارهای شهری، هر ساله در کشور فقط یک نمایشگاه ریلی آن هم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این نمایشگاه با ستاد اجرائی نمایشگاه به شماره تلفن 88656169-021 تماس بگیرند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1