30 می 2020 - 22:11

سفرهای نوروزی و مشکلات ناتمام سرویس های بهداشتی

5 آوریل 2016 - 09:40 dsfr.ir/l53nt

سفرهای نوروزی و مشکلات ناتمام سرویس های بهداشتی
ندا نادی - دنیای سفر
داوود کشاورزیان، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون وزیر راه و شهرسازی

پراکندگی واحدها و دستگاه های اعطا کننده مجوز به مجتمع های بین راهی، یکی از دلایل به سرانجام نرسیدن معضلات سرویس های بهداشتی است.

داوود کشاورزیان، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که در 16 فروردین ماه 1395 برگزار شد، در توضیح وضعیت نامناسب سرویس های بهداشتی بین راهی اظهار کرد: در ستاد هماهنگی خدمات سفر نیز تصمیماتی گرفته شده بود تا در این زمینه اقداماتی صورت گیرد ولی کار مطلوبی هنوز انجام نشده است.

وی اضافه کرد: شاید بتوان دلیل انجام نگرفتن اقدامی اصولی برای حل معضل سرویس های بهداشتی را پراکندگی واحدها و دستگاه های نظارتی و اعطا کننده مجوز نظیر بخشداری ها، دهداری ها، سازمان راهداری و ... به مجتمع های بین راهی دانست.

داوود کشاورزیان در ادامه بیان کرد: بسیاری از مجتمع های بین راهی و سرویس های بهداشتی عملا زیر نظر سازمان واحدی نبوده و همین امر نظارت و اقدامات لازم را با مشکل رو به رو می سازد.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در پایان گفت: باید از ستاد بخواهیم تا در یک جلسه با دعوت از معاونین عمرانی استان ها، هر چه سریع تر به این موضوع رسیدگی شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1