28 آوریل 2021 - 16:15

سفرهای نوروزی و مشکلات ناتمام سرویس های بهداشتی

5 آوریل 2016 - 09:40 dsfr.ir/l53nt

سفرهای نوروزی و مشکلات ناتمام سرویس های بهداشتی
ندا نادی - دنیای سفر
داوود کشاورزیان، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون وزیر راه و شهرسازی

پراکندگی واحدها و دستگاه های اعطا کننده مجوز به مجتمع های بین راهی، یکی از دلایل به سرانجام نرسیدن معضلات سرویس های بهداشتی است.

داوود کشاورزیان، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که در 16 فروردین ماه 1395 برگزار شد، در توضیح وضعیت نامناسب سرویس های بهداشتی بین راهی اظهار کرد: در ستاد هماهنگی خدمات سفر نیز تصمیماتی گرفته شده بود تا در این زمینه اقداماتی صورت گیرد ولی کار مطلوبی هنوز انجام نشده است.

وی اضافه کرد: شاید بتوان دلیل انجام نگرفتن اقدامی اصولی برای حل معضل سرویس های بهداشتی را پراکندگی واحدها و دستگاه های نظارتی و اعطا کننده مجوز نظیر بخشداری ها، دهداری ها، سازمان راهداری و ... به مجتمع های بین راهی دانست.

داوود کشاورزیان در ادامه بیان کرد: بسیاری از مجتمع های بین راهی و سرویس های بهداشتی عملا زیر نظر سازمان واحدی نبوده و همین امر نظارت و اقدامات لازم را با مشکل رو به رو می سازد.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در پایان گفت: باید از ستاد بخواهیم تا در یک جلسه با دعوت از معاونین عمرانی استان ها، هر چه سریع تر به این موضوع رسیدگی شود.

1