معاون گردشگری میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبر داد:

معرفی تبریز 2018 در نمایشگاه گردشگری باكو

4 آوریل 2016 - 17:00 dsfr.ir/bd0ub

معرفی تبریز 2018 در نمایشگاه گردشگری باكو
zargalam.ir
پوستر تبریز 2018

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آمادگی استان برای حضور در نمایشگاه گردشگری باکو که از 19 لغایت 21 فروردین ماه در محل نمایشگاه های بین المللی باکو برگزار خواهد شد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، احمد حمزه زاده با اعلام این خبر افزود: شرکت در نمایشگاه بین المللی باکو فرصت مناسبی برای گسترش تعاملات در خصوص معرفی ظرفیت ها فراهم می سازد، از این رو شرکت در این نمایشگاه مورد تأکید سازمان بوده است.

حمزه زاده هدف اصلی از شرکت در این نمایشگاه را معرفی ظرفیت های گردشگری استان با محوریت تبریز 2018 عنوان کرد و افزود: آذربایجان شرقی با حضور نمایندگانی از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، شهرداری تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دفاتر خدمات مسافرتی در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

وی در خصوص جزئیات و محتوای غرفه آذربایجان شرقی در نمایشگاه باکو گفت: قرار است با توزیع اقلام فرهنگی از جمله نقشه، بروشور، کتابچه گردشگری، پوستر و کتاب های نفیس به زبان آذری، جاذبه های آذربایجان شرقی را به سایر کشورهای حاضر در این نمایشگاه معرفی کرده و هم چنین با نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان در نمایشگاه باکو، توانمندی های هنری استان را به کشورهای حاضر در این نمایشگاه بشناسانیم.

حمزه زاده افزود: آذربایجان شرقی، اردبیل و ماکو به عنوان نمایندگان ایران در نمایشگاه باکو حضور فعال خواهند داشت.

گفتنی است؛ نمایشگاه گردشگری باکو تحت عنوان «آی تی اس» هر سال به صورت تخصصی در حوزه گردشگری برگزار می شود و این دومین سال حضور آذربایجان شرقی در این نمایشگاه به منظور شناساندن جاذبه های گردشگری استان است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1