عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در طرح نوروزی

2 آوریل 2016 - 13:00 dsfr.ir/le3th

عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در طرح نوروزی
wikimedia.org
ترمینال سفرهای بین شهری آرژانتین (بیهقی) تهران

از 25 اسفند 94 تا 13 فروردین 95 تعداد 607 هزار سفر انجام و 7 میلیون و 236 هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی جا به جا شد.

معاون دفتر مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درباره عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در قالب طرح نوروزی گفت: از مبادی استان های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، فارس و گیلان بیش ترین سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای انجام شد.

نیما شهرزاد با اشاره به آمار سفرهای انجام شده نوروزی با ناوگان عمومی حمل و نقل جاده ای افزود: بر اساس صورت وضعیت های صادره از شرکت های حمل و نقل مسافری از 25 اسفند 94 تا 13 فروردین 95 تعداد 607 هزار سفر انجام شد که 32 درصد سفرها با اتوبوس 19 درصد سفرها با مینی بوس و میدل باس و 49 درصد سفرها با سواری کرایه بود.

وی یادآور شد: بر اساس صورت وضعیت های صادره از شرکت های حمل و نقل مسافری 7 میلیون و 236 هزار مسافر در قالب طرح نوروزی با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای تا پایان روز جمعه 13 فروردین جا به جا شدند که 59 درصد مسافران با اتوبوس 25 درصد مسافران با مینی بوس و میدل باس و 16 درصد مسافران با سواری کرایه به مقاصد مورد نظر خود رفتند.

شهرزاد اظهار کرد: البته انتظار آن است که 10 تا 15 درصد به آمار سفرها و جا به جایی مسافران نوروزی با ناوگان عمومی افزوده شود چون به دلیل کندی یا قطعی اینترنت برخی صورت وضعیت ها هنوز در سامانه ثبت نشدند که شرکت های حمل و نقل مسافری تا چند روز آینده این کار را انجام می دهند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 16 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1