9 ژوئیه 2020 - 22:45

استقبال بازدید کنندگان نوروزی از ارایه خدمات رفاهی نیاوران

25 مارس 2016 - 13:40 dsfr.ir/4y95x

استقبال بازدید کنندگان نوروزی از ارایه خدمات رفاهی نیاوران
روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران
بازدید گردشگران از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در نوروز

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در نخستین روزهای سال با استقبال گسترده بازدید کنندگان از نقاط مختلف کشور رو به رو شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران؛ این مجموعه نوروز امسال به دلیل افزایش حجم بازدید کنندگان خدمات رفاهی خود را گسترش داد.

در همین راستا و به منظور رفاه حال بازدید کنندگان در ایام نوروز ارایه بلیط در چندین مکان و در باجه های متعدد انجام شد. چاپ بروشور و نقشه راهنما به دو زبان فارسی و انگلیسی به تعداد مناسب از اقداماتی است که این مجموعه جهت افزایش رضایتمندی بازدیدکنندگان نوروزی انجام داده است. وجود بنرهای اطلاع رسانی در تمامی محوطه از دیگر اقداماتی بود که در سال جاری بازدید کنندگان از آن ابراز رضایت کردند.

خانم افسانه انالویی گردشگری از شهر اصفهان امکانات رفاهی و شرایط اطلاع رسانی کاخ موزه اعم از بروشور و تابلوهای راهنما را مناسب دانست و گفت: بناهای تاریخی که امروز دیدن کردم بسیار خوب و یادآور دوران گذشته بود؛ ولی متاسفانه در سطح شهر تهران اطلاع رسانی در خصوص آثار تاریخی موجود در استان تهران بسیار کم و ضعیف می باشد.

آقای حسامی از برگزاری جشنواره صنایع دستی تهران قدیم در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در ایام نوروز ابراز رضایت کرده و افزود: بسیار خوب است که در کنار بازدید از آثار تاریخی و فرهنگی می توانیم صنایع دستی کشورمان را با خود به یادگار ببریم.

آقای عباس ستاری از مراغه نیز اطلاع رسانی، مدیریت موزه و برخورد راهنما ها را مناسب دانست و گفت: متاسفانه کاخ صاحبقرانیه به علت تعمیرات بسته بود و نتوانستیم بازدید کنیم؛ امیدوارم به زودی این کاخ باز شده و امکان بازدید از آن فراهم شود. وی ایجاد بوفه های موقت در ایام پر ازدحام نوروز را بسیار مفید و خوب دانست و از برخورد خوب راهنماها ابراز رضایت کرد.

محمد احمدی برپایی آلاچیق ترکمن در این مجموعه را بسیار جالب توجه توصیف کرد و اظهار داشت: با دیدن این سیاه چادر علاقه مند شدم تا به منطقه گنبد کاووس که محل استقرار این چادرها است سفر کنم و از نزدیک با ساکنان بومی و آداب و رسوم آنها آشنا شوم.

آقای منصوری بازدید کننده دیگری بود که از شهر سنندج برای بازدید آمده بود؛ این هم وطن کرد گفت: در کل از خدمات رفاهی و نظم موجود راضی هستم.

زهرا جنابان هم که با فرزندانش آمده بود از اطلاعات مبسوط پانویس آثار ابراز رضایت کرد و افزود: بهتر است برای افراد مسن در موزه ها امکانات و تسهیلات رفاهی بیشتری فراهم شوند و اگر تعداد راهنماها افزایش پیدا کند بهتر است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1