انتخاب تبریز به عنوان 10 شهر برتر گردشگری حلال دنیا

24 مارس 2016 - 12:00 dsfr.ir/kd2wm

انتخاب تبریز به عنوان 10 شهر برتر گردشگری حلال دنیا
tabrizmodern.ir
تبریز پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی در سال 2018

شهر تبریز به عنوان 10 شهر برتر گردشگری حلال دنیا انتخاب و کسب این عنوان نشانگر همدلی و همراهی دستگاه های اجرایی و مدیریت شهری است.

"مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز"

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی از انتخاب تبریز به عنوان 10 شهر برتر گردشگری حلال دنیا خبر داد و گفت: کسب این عنوان نشان می دهد که شهر تبریز شاخصه های یک شهر گردشگری برای مسلمانان را دارد و پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی شایسته نام تبریز است.

«رضا خلیلی»  با اشاره به ویژه برنامه های نوروزی شهرداری تبریز در نوروز 95 خاطرنشان کرد که 900 عنوان برنامه برای 12 منطقه و 20 سازمان شهرداری تبریز ترتیب دیده شده است و این برنامه ها از اسفند سال گذشته آغاز شده و تا 15 فروردین 95 نیز ادامه خواهد داشت.

وی گفت که شهر تبریز بنیان گذار تورهای تبریزگردی و تاکسی های از من بپرس بوده و تمام موزه های شهر برای مسافران تورهای تبریزگردی به صورت نیم بها اخذ می شد، متأسفانه این روال امسال اجرایی نشد بر همین اساس از ناظر عالی سازمان میراث فرهنگی کشور درخواست دارم تا با نگاه ویژه به این موضوع به روال سال های پیش بازگردد.

خلیلی یادآور شد که همه برنامه های نوروزی شهرداری تبریز با محوریت تبریز 2018 برگزار می شود و در همه این برنامه ها لوگوی موقت تبریز 2018 استفاده می شود.

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز همچنین گفت: 50 سفره هفت سین و المان های نوروزی توسط سازمان زیباسازی شهرداری تبریز در سطح شهر نصب شده است و علاوه بر برنامه های ذکرشده برنامه های فرهنگی متنوعی در پارک ها و اماکن تاریخی تبریز برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1