یک سایت غیرمجاز خدمات رزرواسیون اقامتی به پلیس فتا معرفی شد

23 مارس 2016 - 12:10 dsfr.ir/ed78c

یک سایت غیرمجاز خدمات رزرواسیون اقامتی به پلیس فتا معرفی شد
دنیای سفر
نمایی از سایت مورد نظر

یک سایت غیرمجاز اینترنتی به نشانی www.jakoo.ir که اقدام به اجاره روزانه آپارتمان، خانه و سوئیت در تهران می کرد، جهت پیگیری به پلیس فتا معرفی شد.

"مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران"

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی تهران، رجبعلی خسروآبادی با اعلام هشدار به شهروندان و مسافران تهران در خرید اینترنتی خدمات گردشگری، گفت: ما مخالف توسعه تجارت الکترونیک در صنعت گردشگری و زیر مجموعه های تحت نظارت نيستيم و در همه مراحل، مراکز اقامتی و دفاتر خدمات مسافرتی را تشویق به افزایش خدمات الکرونتیکی به گردشگران می كنيم.

وی از هموطنان خواست قبل از خرید اینترنتی خدمات سفر در استان تهران با مراجعه به سایت اداره کل میراث فرهنگی استان به نشانی www.tehran.ichto.ir یا تماس با تلفن 88934841 الی 3 از مجاز بودن شرکت ارائه دهنده خدمات سفر اطمینان حاصل کنند.

خسروآبادی ادامه داد: تجارت الکترونیکی ضمن برداشتن محدودیت های زمانی و مکانی، در عرضه خدمات گردشگری باعث حذف واسطه ها و کاهش هزینه های بسته های سفر می شود.

وی توسعه تجارت الکترونیک در حوزه خدمات گردشگری را نیاز پایتخت با مشکلات شدید ترافیکی و مشغله زندگی شهری برای ساکنان آن عنوان کرد و گفت: از آن جا که در سال گذشته 60 مرکز غير مجاز به منظور جلوگیری از فعالیت به مراجع ذیربط معرفی شده اند؛ مشارکت شهروندان در معرفی سایت ها و مراکز غیرمجاز ارائه دهنده خدمات گردشگری در صورت برخورد احتمالی با این خدمات به معاونت گردشگری استان تهران لازم است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1