مازندران در مسافرپذیری رتبه دوم را کسب کرد

21 مارس 2016 - 23:20 dsfr.ir/vs2t6

مازندران در مسافرپذیری رتبه دوم را کسب کرد
محمد اکبرموسوی
حجم بی سابقه ورود خورودها به جاده کندوان (غرب مازندران) موجب بروز ترافیک سنگین در این محور شده است.

قائم مقام ستاد دایمی خدمات سفر مازندران گفت که براساس آمار در 28 و 29 اسفند این استان رتبه دوم مسافرپذیری را در کشور به خود اختصاص داده است.

علی نبیان در نشست اعضای ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی مازندران افزود: در این مدت 726 هزار نفرشب مسافر در اماکن اقامتی این استان اسکان داده شدند.

معاون عمرانی استاندار مازندران اضافه کرد: تاکنون مشکلی برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در محورهای این استان وجود نداشت و گروه های راهداری، هلال احمر، اورژانس 115 و پلیس راه با حضور در محورهای این خطه شمال کشور آماده ارایه خدمات هستند. تمام امکانات و تجهیزات برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در این استان فراهم است و مشکلی برای پذیرش از مهمانان نوروزی نداریم.

در نوروز سال گذشته 10 میلیون و 500 هزار شب مسافر به مازندران سفر کردند و این استان رتبه اول را در مسافرپذیری از مهمانان نوروزی در بین 31 استان کشور به خود اختصاص داد.

در دو روز گذشته 4 میلیون و 524 هزار و 104 دستگاه خودرو در محورهای این استان تردد داشتند که به نسبت مشابه سال قبل آمار تردد خودروها به این استان 4 درصد بیش تر شد. همچنین در این مدت 285 هزار و 508 دستگاه خودرو وارد این استان شدند که آمار ورود نیز به نسبت مشابه سال قبل 10 درصد داشت کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1