مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهران خبر داد

لغو مجوز یک دفتر خدمات مسافرتی در کمیته رسیدگی به شکایات

21 مارس 2016 - 23:00 dsfr.ir/cz6d6

لغو مجوز یک دفتر خدمات مسافرتی در کمیته رسیدگی به شکایات
tavonikishair.com
یک آژانس مسافرتی (عکس تزئینی است)

رسیدگی به 16 پرونده شکایت از دفاتر خدمات مسافرتی در کمیته رسیدگی به شکایات استان تهران منجر به حل و فصل 15 مورد و لغو مجوز فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با اعلام اینکه تمام تلاش ما در کمیته رسیدگی به شکایت استان تهران حل و فصل موضوعات و جلب رضایت شاکی است افزود: تاکید ما بر این است که تعلیق فعالیت و لغو مجوز دفاتر خدمات مسافرتی آخرین گزینه کارشناسان کمیته رسیدگی به شکایات باشد.

رجبعلی خسروآبادی گفت: دفاتر خدمات مسافرتی بنگاه های کوچک خدماتی هستند که در عین نظارت بر حُسن انجام فعالیت آن ها، نیازمند نگاه حمایتی دستگاه حاکمیتی برای استمرار فعالیت خود است. خوشبختانه افزایش آگاهی شهروندان در خرید خدمات سفر موجب شده تا مسافران با دقت بیشتری پس از حصول اطمینان از مجاز بودن فعالیت دفتر خدمات مسافرتی ، فرم قرارداد مسافر را امضاء کنند.

خسروآبادی ادامه داد: کمیته رسیدگی به شکایات استان تهران تا پایان سفرهای نوروزی هر روز در معاونت گردشگری استان برگزار می شود و تلاش همکاران ما این است تا رای نهایی کمیته در کم ترین زمان و در همان روز اعلام شود.

رسیدگی به 16 پرونده شکایت از دفاتر خدمات مسافرتی از 27 اسفندماه سال 94 تا کنون انجام گرفته است. شهروندان می توانند در تمام ایام نوروز برای اعلام شکایات از خدمات گردشگری به آدرس تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات اللهی جنوبی، نبش کوچه ارشد، اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، طبقه پنجم، کمیته رسیدگی به شکایات مراجعه کنند.

1