ترانه 'آرام جان' محمد اصفهانی در مالزی طنین انداز شد

20 مارس 2016 - 01:10 dsfr.ir/cd046

ترانه 'آرام جان' محمد اصفهانی در مالزی طنین انداز شد
میثم رودکی
یک گردشگر خارجی با دختران ایرانی در عمارت چهلستون اصفهان عکس یادگاری می گیرد.

همزمان با نزدیک شدن فصل بهار در ایران و آغاز سال نو خورشیدی، رادیو 'بی.اف.ام' مالزی ترانه 'آرام جان' محمد اصفهانی را پخش کرد.

به گزارش ایسکانیوز، رادیو بی.اف.ام مالزی که برنامه های خود را به زبان انگلیسی پخش می کند از شبکه های رادیویی مستقل است که به اخبار اقتصادی و مسائل روز می پردازد.

این رادیو شب گذشته در آستانه نوروز اقدام به پخش موسیقی ایرانی با صدای محمد اصفهانی کرد.

این ایستگاه رادیویی همچنین روز گذشته در برنامه ای به فرصت های گردشگری در ایران پرداخت و به نقل از یک گردشگر مالزیایی که ماه رمضان سال گذشته به ایران سفر کرده بود، گفت: خانواده های ایرانی و مردم این کشور به گرمی از گردشگران خارجی استقبال می کنند.

بی.اف.ام با اشاره به آثار باارزش باستانی در ایران از جمله تخت جمشید و آثار باستانی در یزد، اصفهان و شیراز، گفت که فرصت زیادی برای سفر به ایران وجود دارد.

این گزارش همچنین به مهمان نوازی ایرانیان اشاره کرد و به گفت و گو با 'کارمین لیم' گردشگری که ماه رمضان به ایران سفر کرده بود، پرداخت.

این گردشگر مالزیایی، گفت: ایران با فرهنگ اصیلش کشور بی نظیری است. یکی از دوستان من از ایران هرگز دیدن نکرده بود، اما به ایران رفت و هنگامی که بازگشت واقعا عاشق این کشور شده بود. هنگامی که دلیل این احساس را سئوال کردم، گفت که خودت باید ببینی.

این گزارش در ادامه با اشاره به پیچیده نبودن سفر به ایران و ارائه روادید 14 روزه در بدو ورود، به تجربه این زن گردشگری مالزی پرداخت که با وجود برخی محدودیت ها برای زنان، اما گردشگران آزاد هستند که با پوشیدن روسری از هر رنگی که می خواهند استفاده کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1