14 ژوئیه 2020 - 20:39
وزیر راه و شهرسازی:

بازدید وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه مهرآباد و پایانه غرب

17 مارس 2016 - 17:50 dsfr.ir/lc8wo

بازدید وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه مهرآباد و پایانه غرب
امین جلالی
بازدید وزیر راه از پایانه مسافربری غرب تهران

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قرارداد خرید ایرباس تا سه ماه دیگر نهایی می شود، گفت: دو هزار صندلی هواپیما در یکسال گذشته وارد ناوگان هوایی شد.

عباس آخوندی در حاشیه بازدید از فرودگاه مهرآباد و پایانه غرب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ایام نوروز پروازها افزایش می یابد گفت: در این ایام، پروازها نسبت به سایر ایام سال 80 درصد افزایش می یابد.

وی افزود: سیستم فروش بلیت هواپیما به صورت مستقیم وبه صورت اینترنتی را در ایرلاین ها رواج داده ایم و برای نوروز 50 درصد بلیت ها به صورت اینترنتی به فروش رفت.

آخوندی تاکید کرد: مردم می توانند شکایات خود را از طریق سامانه شهر به ما اعلام کنند.

وی همچنین با اشاره به آمادگی ناوگان ریلی برای سفرهای نوروزی گفت: در حوزه ریلی هزار و 850 ظرفیت جدید به ناوگان اضافه شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حوزه دریایی هم 111 شناور جدید به ناوگان اضافه شده است ادامه داد: 7هزار و 500 صندلی به ناوگان دریایی برای برگزاری سفرهای نوروزی اضافه شده است.

وی همچنین در بازدید از پایانه و ترمینال مسافری غرب در جمع خبرنگاران گفت: وضعیت ترمینال غرب آرام بود و خوشبختانه ناآرامی در ناوگان دیده نشد. از بخش معاینه فنی پایانه غرب هم بازدید کردیم و در این مرکز 20 مورد به صورت دقیق ارزیابی می شود واین نکته مثبتی است که تمام بازرسی ها به صورت دقیق انجام می شود تا ایمنی ناوگان عمومی افزایش یابد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بخشی از بلیت ها به صورت اینترنتی و بخش دیگری هم از طریق پایانه ها به فروش رفت تاکید کرد: خوشبختانه در حین بازدید از پایانه کسی نسبت به ناهماهنگی قیمت ها اعتراضی نداشت و ترمینال برای اعزام مسافران آمادگی کامل داشت.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 15 هزار دستگاه اتوبوس و 38 هزار دستگاه سواری در سیستم موجود است گفت: در حال حاضر برای سفرهای نوروزی 450 هزار بلیت از طریق اینترنت فروخته شده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1