آماده باش 18 ارگان کشوری برای سفرهای نوروزی

16 مارس 2016 - 17:10 dsfr.ir/wn9s7

آماده باش 18 ارگان کشوری برای سفرهای نوروزی
behdasht.gov.ir
رزمایش خدمات سفر (طرح نوروزی)

رزمایش ترافیکی و خدمات سفر (طرح نوروزی) صبح روز گذشته در حالی برگزار شد که قرار است در تعطیلات نوروزی یک میلیون نفر در سراسر کشور آرامش و تعطیلات خود را صرف خدمت به مردم کنند.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این رزمایش که در مجاورت حرم امام (ره) برگزار شد، ضمن دعوت از مردم به ایرانگردی در ایام نوروز این موضوع را شعار شروع سال این سازمان عنوان کرد و گفت: «استفاده از گروه های نظارتی بر اماکن اقامتی و پذیرایی با همکاری اعضای 18 گانه به منظور ارائه خدمات سفر آغاز شده است.»

مسعود سلطانی فر همچنین از شهروندان خواست در ایام نوروز آغاز و پایان سفر خود را با توجه به ظرفیت حمل ونقل و امکانات جاده ای هماهنگ کنند. همچنین معاون گردشگری و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر اعلام کرد که تمامی بخش های گردشگری شامل موزه ها، هتل ها و ... در نوروز 95 آماده میزبانی از شهروندان هستند.

به گزارش «دنیای اقتصاد» براساس اطلاعیه نخست ستاد هماهنگی خدمات سفر برنامه ریزی برای ايجاد بستر مناسب ایمنی، امنیتی و سلامت سفر براي مسافران و گردشگران، ساماندهی محل اسکان و خدمات حمل و نقل، نظارت بر چگونگی خدمات دهی تاسیسات گردشگری، رسیدگی به شکایات و اطلاع رسانی به موقع به عنوان مهم ترین رئوس اقدامات اجرایی در تعطیلات نوروز 95 در دستور کار ستاد قرار دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1