اعلام ساعات کاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در نوروز 95

15 مارس 2016 - 12:50 dsfr.ir/q46k5

اعلام ساعات کاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در نوروز 95
niavaranmu.ir
كاخ نياوران

در طول تعطیلات عید نوروز سال 1395 مجموعه فرهنگی - تاریخی نیاوران همه روزه از ساعت 9 تا 19 پذیرای علاقه مندان و دوستداران تاریخ، هنر و میراث فرهنگی کشور است.

روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران؛ ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به تمامی هموطنان و مردم عزیز ایران اعلام می دارد که این مجموعه از تاریخ یکم تا 12 فروردین تمامی روزها از ساعت 9 تا 19 فعال بوده و فروش بلیط تا ساعت 18 انجام می شود.

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران روز 29 اسفندماه جاری فعال و روز یکشنبه یکم فروردین سال 1395 از ساعت 12 آغاز به کار کرده و به دلیل برخورداری از فضای سبز همزمان با روز طبیعت در تاریخ 13 فروردین نیز تعطیل خواهد بود.

نصب تابلو نرخ ورودی در محل مناسب و در معرض دید بازدیدکنندگان، ساماندهی تابلوهای راهنمای مسیر در محوطه و ایجاد بوفه های موقت در 2 نقطه مجموعه از جمله تسهیلاتی است که این مجموعه برای رفاه حال بازدیدکنندگان نوروزی تدارک دیده است.

کاخ اختصاصی نیاوران و موزه پارچه و لباس های سلطنتی، کوشک احمدشاهی، موزه کتابخانه اختصاصی، موزه جهان نما، موزه خودروهای سلطنتی و باغ کتیبه ها فضاهایی هستند که علاقه مندان می توانند در این مجموعه بازدید کنند.

گفتنی است؛ مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران یکی از کاخ موزه های شمال شهر تهران است که بناهای آن متعلق به دوران قاجار و پهلوی بوده و علاقه مندان جهت بازدید در طول نوروز می توانند همه روزه از ساعت 9 تا 18 به این مجموعه واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند و مجموعه تا ساعت 19 فعال خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1