28 فوریه 2020 - 08:28

جشنواره اینستاگرامی بانک تجارت به برترین عکس های سفر و حفاظت از محیط‌ زیست" جایزه می دهد

15 مارس 2016 - 11:10 dsfr.ir/5w3mo

 جشنواره اینستاگرامی بانک تجارت به برترین عکس های  سفر و حفاظت از محیط‌ زیست"  جایزه می دهد
wisgoon.com
دشت شقایق قوچان10 کیلومتری شمال شهر حوالی روستای شورک

بانک تجارت مسابقه عکس اینستاگرامی با موضوع" سفر و حفاظت از محیط‌ زیست" را برگزار و به 10 برگزیده نهایی جایزه نقدی یک میلیونی اعطا می‌ کند.

بانک تجارت به منظور فرا رسیدن سال جدید مسابقه عکس اینستاگرامی با موضوع" سفر و حفاظت از محیط‌ زیست" را برگزار و به 10 تن از برگزیدگان نهایی این مسابقه جایزه نقدی 10 میلیون ریالی اعطا می‌ کند.

به گزارش  ایسنا، هموطنان می‌ توانند با ارسال تصاویری که در سفرهای نوروزی از گردشگاه‌ های کشور و فعالیت‌ های زیست‌ محیطی توسط خود و اعضای خانواده تهیه می‌ کنند را به اینستاگرام بانک تجارت ارسال کرده و در این جشنواره شرکت کنند. این بانک به 10 عکس برتر این مسابقه جایزه 10 میلیون ریالی اهدا می‌ کند.

موضوعات عکاسی شامل اکوتورسیم گردشگاه‌ های طبیعی و رعایت اصول حفاظت از محیط‌ زیست در سفر است.

این جشنواره از 25 اسفندماه آغاز و تا 31 فروردین‌ ماه 1395 ادامه خواهد داشت و شرکت‌ کنندگان می‌ توانند صفحه رسمی بانک تجارت به نشانی tejaratbank@ را در عکس‌ های خود با این موضوعات را در صفحه اینستاگرام خود نشان‌ گذاری( tag) کنند.

همچنین این بانک سال آینده نمایشگاهی از 100 عکس منتخب هیات داوران این مسابقه برگزار می کند.

این مسابقه با هدف جلب توجه بیشتر مشتریان بانک تجارت به موضوعات زیست‌ محیطی و پیشبرد برنامه‌ های این بانک در فرهنگ‌ سازی حفاظت از محیط‌ زیست صورت می‌ گیرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1