17 اکتبر 2019 - 10:05

اطلاعیه شماره 1 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز 95

15 مارس 2016 - 10:20 dsfr.ir/w872m

 اطلاعیه شماره 1 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز 95
emdadkanoon.ir
امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور، اطلاعیه شماره 1 تعطیلات نوروز 95 را منتشر کرد.

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور با حضور نمایندگان 18 دستگاه فرابخشی به منظور خدمت رسانی به هم وطنان کشور در ایام نوروز 95 تشکیل شده است. دبیرخانه این ستاد در محل معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استقرار دارد و جهت گسترش تعامل و هماهنگی میان اعضا با حداکثر ظرفیت و توان ملی به منظور رفاه مسافران نوروزی فعالیت می کند.

برنامه ریزی برای ایجاد بستر مناسب ایمنی، امنیتی و سلامت سفر برای مسافران و گردشگران، ساماندهی محل اسکان و خدمات حمل و نقل، نظارت بر چگونگی خدمات دهی تاسیسات گردشگری، رسیدگی به شکایات و اطلاع رسانی به موقع به عنوان مهم ترین رئوس اقدامات اجرایی در تعطیلات نوروز 95 در دستور کار ستاد قرار دارد.

نمایش عمومی (رزمایش) خدمات ترافیکی و سفر کلیه دستگاه های عضو ستاد به محوریت راهور ناجا به منظور معرفی همه امکانات و آمادگی های نیروهای خدمات رسانی در طرح نوروز در تاریخ سه شنبه 25/1/95 در کنار مرقد مطهر امام (ره) برگزار می شود.

با آرزوی سفرهای خوش، پیشاپیش از توجه مسافران و گردشگران عزیز به اطلاعیه های ستاد مرکزی، که طی روزهای آتی بویژه تعطیلات نوروز 95 برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هنگام به هموطنان عزیز صادر می شود، سپاسگزاری می نماید.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1