نجات 13585 درخت با fax.ir

9 مارس 2016 - 14:00 dsfr.ir/3j1op

نجات 13585 درخت با fax.ir
onlinefaxproviders.com
فکس آنلاین

تعداد فکس هایی که از طریق fax.ir در استفاده از کاغذ برای آن ها صرفه جویی شده برابر با نجات 13585 درخت از خطر قطع است.

احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده باشد که برای ارسال یک فکس به یکی از ادارات دولتی یا شبه دولتی، ساعت ها مجبور شده باشید به دنبال یک دستگاه فکس بگردید. این روز ها با وجود پیشرفت های عظیم فناوری و ارتباطات و با وجود این همه تلفن هوشمند و اینترنت همراه، کمتر کسی فکرش را می کند که کارش به فناوری قدیمی دستگاهی به سن و سال فکس گیر کند؛ اما واقعیت این است که به خاطر استفاده ی بالای این فناوری کهنه در ادارات و سازمان ها، این اتفاق برای هر کسی که با آن ها سر و کار داشته باشد زیاد رخ می دهد.

با گذشت سالیان، فکس هنوز در سیستم اداری کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد و جایگاه خود را به طور کامل از دست نداده است. از طرف دیگر اما در میان افراد عادی کمتر کسی پیدا می شود که در منزل خود دستگاه فکس داشته باشد و یا حتی بتواند به راحتی به این فناوری دسترسی پیدا کند. این موضوع یک حقیقت محض بود تا اینکه یک شرکت خوش فکر دست به کار شد و با تمرکز روی خدمات فکس اینترنتی، این فناوری را در دسترس طیف وسیع تری از کاربران قرار داد. Fax.ir چند سالی می شود که فرآیند ارسال و دریافت فکس را بر روی پلتفرم ابری انجام می دهد و با استفاده از اپلیکیشن موبایل، نیاز به داشتن یک دستگاه فکس واقعی را از بین برده است. پیش از این نیز در دیجی گرد به سراغ این شرکت رفته ایم و شما را با حال و هوای آن آشنا کرده ایم.

اما در آستانه ی پایان سال ۱۳۹۴ و آغاز سال نو، وبسایت Fax.ir گزارشی از عملکرد خود در سال ۹۴ منتشر کرده که برخی از نکات آن قابل تأمل است. در گزارش سالیانه ی این شرکت از سال ۹۴ آمده است که این وبسایت ۳۳,۳۱۴,۳۷۶ بازدید از سوی ۷,۱۵۴,۴۵۵ کاربر داشته است؛ این یعنی به طور متوسط ۴.۶۵ بازدید به ازای هر کاربر. با این تعداد بازدید و کاربر منحصر به فرد، رقمی برابر با ۱۱,۳۲۱,۲۴۰ فکس از طریق این سیستم ارسال شده است. برای اینکه درک ملموس تری از صرفه جویی انجام شده توسط این خدمات داشته باشید، تعداد فکس هایی که از طریق این سرویس در استفاده از کاغذ برای آنها صرفه جویی شده نیز برابر با نجات ۱۳,۵۸۵ درخت از خطر قطع و تبدیل شدن به کاغذ عنوان شده است.

گذشته از صرفه جویی در مصرف کاغذ و کمک به محیط زیست، صرفه جویی زمانی فراهم شده برای کاربران از طریق قابلیت بهینه سازی نیز رقمی برابر با ۳,۶۸۶,۷۶۸ دقیقه محاسبه شده است. لازم به ذکر است که در گزارش مذکور، تعداد افراد و سازمان هایی که از این خدمات به صورت مداوم و ثبت شده استفاده می کنند ۲۵۵,۵۲۵ عنوان شده است. در ادامه نیز آمده است که این سرویس ظرف مدت فعالیت خود ۳۴۵ قابلیت جدید و پچ نرم افزاری ارائه داده است. در پایان نیز تیم ۲۱ نفره ی این شرکت برای سال ۹۵ وعده ی ۷۲ قابلیت جدید و یک سرویس در سطح جهانی را به کاربران خود می دهند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « دیجیاتو » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1