جواهرات دریایی در ITB برلین

9 مارس 2016 - 11:50 dsfr.ir/cd0f9

جواهرات دریایی در ITB برلین
birdwatch.co.uk
دریای وادن

در طول زمان برگزاری ITB برلین هفت سایت میراث جهانی دریایی در سال 4.1 با عنوان جواهرات دریایی حضور دارند .

میراث جهانی دریایی وادن و برنامه یونسکو برای گردشگری پایدار در سایت های میراث جهانی برای اولین بار در ITB برلین شرکت کردند.

به گزارش دنیای سفر در طول زمان برگزاری ITB  برلین هفت سایت میراث جهانی دریایی در سال 4.1 با عنوان جواهرات دریایی حضور دارند که توسط CWSS نیز حمایت می شوند. در این بخش تصاویری مربوط به سایت های میراث جهانی یونسکو و همچنین اطلاعاتی درباره این مناطق استثنایی ارائه می شود. جزایر گالاپاگوش در اکوادور، تابوتا در فیلیپین و دریای وادن از جمله این مناطق هستند که تصاویر و اطلاعات آنها عرضه می شود.

همچنین در آخر هفته، بازدیدکنندگان نمایشگاه می توانند برخی ویژگی های منحصر به  فرد این مناطق را تجربه کنند. دست اندرکاران بخش میراث جهانی دریای وادن فعالیت هایی نظیر برنامه های فرهنگی، آشپزی و موارد سرگرم کننده را برای بازدیدکنندگان تدارک دیده اند.

دریای وادن در بخش جنوب شرقی دریای شمال بین سواحل شمال غربی قاره اروپا قرار دارد. طیف وسیعی از جزایر فریزی٬آب‌های کم عمق و تالابها و تنوع زیستی را شامل می‌شود.در سال ۲۰۰۹، بخش‌های هلندی و آلمانی از دریای وادن در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیدند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1