با ارائه نرم افزار جدید در پایگاه های گردشگری صورت می گیرد:

دسترسی به اطلاعات گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با تلفن همراه

9 مارس 2016 - 10:10 dsfr.ir/aq7rw

دسترسی به اطلاعات گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با تلفن همراه
میراث آریا
گفت و گوی محمود باقری با شبکه استانی دنا

با ارائه نرم افزار جدید در پایگاه های گردشگری، دسترسی به اطلاعات گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با گوشی همراه برای مسافران نوروزی میسر خواهد بود.

"مدیرکل گردشگری و میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد"

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد؛ محمود باقری در گفت و گوی برنامه زنده نگاه روز از شبکه استانی دنا با بیان این که آمادگی لازم را برای پذیرایی از مهمانان و گردشگران و مسافران نوروزی در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم، اظهار کرد: همه مراکز اقامتی اعم از هتل ها و خانه مسافرها و مدارس آمادگی پذیرایی از گردشگران و مسافران را دارند.

مدیرکل گردشگری و میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برای نمونه تعداد 45 خانه مسافر استان کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی های لازم شناسنامه دار شده اند.

وی گفت: در بحث مدارس تعداد یک هزار و 807 کلاس درس در همه نقاط استان آمادگی پذیرایی از همه هموطنان فرهنگی و غیرفرهنگی را دارند.

باقری تصریح کرد: امسال برای این که بهتر بتوانیم خدمات لازم را در اماکن گردشگری مهم خود در استان ارائه کنیم تعداد 11 اردوگاه را به بخش خصوصی برای خدمات دهی واگذار کرده ایم که از جمله مهم ترین آن ها گردنه شلال دان در شهرستان باشت است.

وی یکی از اقدامات مهم این اداره کل را در سال جاری استفاده از فن آوری های جدید برای معرفی جاذبه های گردشگری استان بیان کرد و گفت: پورتال گردشگری استان را برای همین کار به وسیله همه اطلاعات گردشگری اعم از طبیعی و تاریخی برای هموطنان بارگذاری کرده ایم تا بتوانند از اطلاعات آن برای حضور در استان و بهره بردن از همه اماکن استفاده کنند.

این مسئول یکی دیگر از کارها را طراحی نرم افزاری دانست که قابل نصب روی گوشی های تلفن همراه بوده و جاذبه های گردشگری را برای مسافران به خوبی نشان می دهد و کار آن ها را برای اقامت در اماکن مورد دلخواه آسان می کند.

وی گفت: این نرم افزار را سعی خواهیم کرد در پایگاه هایی که در ورودی شهرها دایر می شوند در اختیار هموطنان علاقه مند قرار دهیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1